TurToliŲ turim?:D

Bet tai drasi pardaveja tokius bajerius sakyt Cha cha kazi kas butu jei ant inspiektoriaus uzsirautu Juokiasi

as turejau galvoj pas tavo brolius nusibelsti, kad kartu nuvaziuot paziuret Gerai Juokiasi nezinau, ant kiek ten pardavejai saziningi, visi gali poto bus isbelsti, o pardavines kaip gera

O ar didelis skirtumas PVM ten ar čia mokėti?

siaip jei normali firma - viskas gerai, saziningi Šypsena

nerka, sitie is prancuzu veza: www.agrarines.lt gali tiesiai pirkti is francuzo, jeigu PVm klausimai kankina.

Auris koki PVM lietuvoje mokesi, pirkdamas is ES su nuliniu pvm ? Juokiasi Juokiasiir koki dar ten PVM mokesi ? Juokiasi

Ten PVM kitaip viskas, žodžiu Šypsena nu bent su lengvosiom Šypsena 95% auto pvm neišskiriamas sąskaitose

su auto kaip yra nezinau, kiekvienoj sali ten viskas skirtinga, nesigilinu, aisku dar perkat is privatu, arba is dealeriu kurie veikia komiso pagrindais, kaip neatsiskleides tarpininkas, tai pvm kaip ir nera bet visoms kitoms prekems, ir komerciniam transportui, bei technikai turetu normalus pvm kabintis, jeigu pvm moketojas parduoda, o ir paprasti ukininkai jau kaip ir pvm moketojai turetu but Šypsena

nu reik klaust skambint kaip ten kas Šypsena tokioj šiknoj kamaroj šitas būtent, niekas nevažiuotų pažiūrėt Cha cha

nerijus_(nerka), paprastas klausimas - tu, LT pirkdamas, mokėtum PVM ar ne?

Auris paprastas atsakymas - einamuoju metu taip, pirkadamas iš LT pardavėjo aš pvm mokeciau, bet pateikes pvm deklaracija, as arba ji sudengciau, arba butu PVM permoka, ir prasymu nukelciau i kitai atskaitini etapa arba susigrazinciau i savo banko saskaita dabar klausimas tau, tavo imone kur dirbi yra pvm moketoja, tau reik nusipirkti mechanizmus kokius tai, viena imone ne pvm moketoja perduoda uz 10000e, kita pvm moketoja uz 10000e(su pvm), ir nematai čia skirtumo ant 1735,53€ savo imones naudai ?

Geras klausimas Auriui čia Cha cha Paplepėkim

Googlina dabar arba sixeriui skambina Cha cha

Kalba ne apie mechanizmus, o transp. priemone. Klausimas kitas, N kategorija - irgi atsimuši PVM? Aš nesiginčyju, aš bandau suprasti.

bl vakar maciau klp balta tesla stoteleje krovesi Cha cha tai man klausimas,kiek laiko reikia ten sedeti, kad pasikrautu? Cha cha

Su transp. priemonėmis paprastai, kiek atsimenu, PVM moki arba pirkimo salyje EU arba registravimo. Čia ir buvo mano klausimas - koks tau skirtumas? O ne PVM atmušimas/užskaitos.

Buhalterė atostogauja, nėra kur pasiklausti Juokiasi

Paprastai trikampio Pvm schemoj (tiekejas, tarpininkas, pirkejas), pvm sumoka galutinis pirkejas, prekes naudotojas. Jeigu pirksi prancuzuose ir mokesi pvm, lietuvoj dar karta mokesi pvm. Šypsena

Darkart - tikrai ne.

dar kartą tikrai tikrai ne Šypsena jei ten yra sumokėtas ir yra tai įrodantys dokumentai jokiu būdų nesumokėsi. Nebent aš kaip tarpininkas ten nupirksiu ir parduosiu tau - tada aš PVM nuo maržos susimokėsiu, bet čia visai kiti reikalai Šypsena