Turiu tokią teoriją...

NustebęsApakęsApsvaigęsCha chaCha chaCha cha

Bijau kad variklis bus kaip ir tu- dochlas Mirkt

tik i NM tokia teorija!
ir kamo tokiu sudetingu keliu eit? tu nuimk ne virsuneles, o “sakneles”, t.y. apacia kumstelio. tarpa kompensuosi voztuvo reguliavimo pagalba, arba ji sureguliuos kompensatorius. Tikrai gausi ilgesnes fazes ir didesni voztuvo atsidaryma. rezultatas tikrai bus Gerai
Cha cha

Čia jau bus ne eksperimentas o …ekskrementas Cha cha

porsai, netrink netrink, dar !!!

man tik idomu kaip autorius sugaudys, skirstymo dirza??? Nekaltas

“Prisabačins” papildomą įtempėją …Gerai Mirkt…arba sutrumpins dirželį…Pavargęs

Šiandien kalbėta su rimtu žmogum-motoristu (kuris nusimano motoruose,ne taip kaip dauguma čia esančių) kuris apsiima velenėlio kumštelių šlifavimu.Kas bus toliau,as viską čia parašysiu. P.s. kuriam čia gudručiui įdomu kaip su paskirstymo diržu bus???Juk kai galva spaudžia tai su diržu nieko nedaro juk.O jei pvz kumšteliam užtenka 1 mm nuimt,tai dėl to milimetro jau piz.dauskas su diržu bus?Beje aš kalbu ne apie naujausius variklius kur kiekviena milimetro dešimtoji yra svarbi.Bus daroma opel 1.8i (85m) varikliui toks dalykas.Manau čia renkasi žmonės kurie domisi auto ir ju technologijom o ne tokie kurie pvz jau is nick’o tyčiojasi…

o gal smulkiau truputį galima???Drovus…kas -kalbėta???

[quote]Kas bus toliau,as viską čia parašysiu. P.s. kuriam čia gudručiui įdomu kaip su paskirstymo diržu bus???Juk kai galva spaudžia tai su diržu nieko nedaro juk.O jei pvz kumšteliam užtenka 1 mm nuimt,tai dėl to milimetro jau piz.dauskas su diržu bus?Beje aš kalbu ne apie naujausius variklius kur kiekviena milimetro dešimtoji yra svarbi.Bus daroma opel 1.8i (85m) varikliui toks dalykas.Manau čia renkasi žmonės kurie domisi auto ir ju technologijom o ne tokie kurie pvz jau is nick’o tyčiojasi…

[/quote]

Na mataiNekaltas …aš ne tik skaityti (nickus) moku, bet laisvlaikiu ir “auto ir jų technologijom domiuosi” Mirkt
…taip kad-“jei ką” gali klausti ir čia, juo labiau kad joks motoristas- velenėlio kumštelių nešlifuoja-tuo užsiima kiti…Šypsena

jei nuimsi kumstelius 1 mm, ir nuleisi veleneli 1mm , tai dirzas ‘‘atlaisves’’ 2 mm Nekaltas ne taip?

o kai galvas slifuoja, tai kazkaip dedasi ir reguliuojamos zvaigzdes ir visa kita Nekaltas

na 2 mm dirzo manau ne problema. opeliui veleneli nuleist ir nesunku, nors daugeliui kitu varikliu praktiskai neimanoma. tik vieno nesuprantu, nuslifavus kumstelio virsune kaip isplates fazes???

Na ne taip išsireiškiau,bet manau supratai ką norėjau pasakyt.Man tai kas,aš galiu ir sportinį velenėli dėti bet meistras sako galima is šito padaryti kai ką…Nu tai aš sakau aprašysiu kaip viskas toliau klostysis.Suprask-tuščiai aušinti aš čia burnos irgi nenoriu tiesiog gal kitiem žmonėm įdomu tokie dalykai.

Apie tik "viršūnės" šlifavimą jokios kalbos ir būt negali,bet pakeitus viso kumštelio formą-įmanoma ir "fazę praplėst"-bet velenėlį be abejo teks "sodinti" nes vien "reguliavimo gali neužtekt.

Nuėmus viršūnėlės kažkiek tai,padidės jos plotas ar pan. ir to pasekoje bus ilgiau atidaryti vožtuvai.

Gal ir “nenori” Nekaltas- bet pradėjai nuo nesąmonės Mirkt

Jeigu nuimsi tik viršų-joks “plotas” nepadidėsNe, o vožtuvo atsidarymo aukštis-sumažėsTaip…ir variklis bus dochlas Cha cha

Aš daugmaž žinau kaip tai turi gautis,tiesiog sunku paaiškint…Bet pripažinkit kad tai yra įmanomas dalykas?

Tai gi bl sakau veleną sodint reikia!

Ne tik nereikia bet ir negalima…

Koks “dalykas įmanomas” parašyta 30’toj žinutėj.

Aišku sumažes biski vožtuvo eiga,BET ta eiga kompensuos ilgesnės fazės.Taip meistras sakė.

Nors ir tūkstantojoj žinutėj bus kažkas parašyta,man tas pats kadangi per wapa tikrai nesiruošiu žinučių skaičiuot Šypsena