Turim turim perekupu

Nesivartyk Klasta is karto pasakiau kad brangiausioji po padu prispaude…pradejai procentus didinti Juokiasi

as tingiu pasakot, esme, kad as tos masinos nebeturiu - jeigu reikia Gedimino klauskit kiek kas ir kaip. All rights reserved dabar pas ji Šypsena)

butu su kiausais,butu pasakes,kad nesvarbu visi savi,visi draugai,gimines ir artimieji.pinigai yra virs visko,norejau ant bangos uzvirt 400-500eur ir tiek. butu visi daug maz suprate,o dabar kaip mazvaikis .nors ko noret,kauno turgaus perekupu uzaugintas karapuzikas Taip

naturephoto-cz.com/photos/others/ungurys-106379.jpg

as nesuprantu, kas trukdo kazkam cia paimt ir pasiulyt kaina kazkokia uz masina, jei ji idomi? gal atiduosiu? ar kai perkat masina sumokat tiek kiek parasyta? gal dar daugiau duodat vietoj derybu? Šypsena

Buvo 5500 pas Algiuką, ryte įkrito už 5400, tada 5350, dabar 5300. Neina korta? Cha cha Ir tiesa, čia 318 liūdesiukas Nežinau

tai kiek suprantu giedrius nusikirto uz 5keur? Paplepėkimbet krusa tai nevaikiska perejo per Fr Cha cha

Gediminas kolega pacio kaip suprantu, kur toki nurinkta universala jau buvo uzsimarinaves viena karta?

man tai korta eina Juokiasi Zmogus sake taip arba paims kas uz kokius 5.1-5.2 ir nesuksiu galvos arba darysiu ir tada pardavinesiu Šypsenane kolega, o geras pazistamas, kuris megsta pazaist paperekupaut Šypsena

Jei toki gerieji perekūpai, tai koki blogieji? Cha cha

manau, jau koki 56 karta apsilohinai viesai ir tiek Nekaltas

tiesa pasakius buvo planu pavasari masina atsinaujint,planai buvo ir pas algirdeka pasizvalgyti ir po amerikosu rinkas,bet kazkaip jauciu del algirdeko teks susilaikyti.aisku sioje istorijoje didelio kriminalo nematau,tiesiog eilinis perekupas kauno ir tiek,bet kad reikalu nenoresiu tureti su juo,tai faktas Ufff

keisti jus man Cha cha juk sakiau, gal turim perekupu? startine kaina bmw 5.5, kas trukdo deretis? Juokiasi

Kaip mane dziorgina taokie perekupai “jei perki, tai parodydiu” arba “jei kaina tinka”. Tai kaip man kitaip žinot, arr tas kibiras vertas bent pusės tiek?

Algirdekai. Ab ne kauno turgaus perekupu gauja…ar reikia taip daryti pasakei “pamazinta” kaina ab dalyviams ir nuo jos pradeti zostka kainos musima zemyn ? Cha cha Juk tu sakysi kad as gi jau pasiuliau gera kaina Cha chaP.s. o kad is “savu” geriausios varkes manau zino kiekvienas kas yra R1, linas ahujenas Juokiasi

tai ir sakai tada, jei masina tikrai gera jamsiu, jei bus gaidys nejamsiu Cha cha aisku geras pardavejas turi but, jei skambina zmogus, nori susitikt, o tas px net nevaziuoja Juokiasi

sakau,draskys savo putliais zandukais papustais eteri ir vargo nematys. Patvirtino eilini syki,kad visi perekupai vienodi,nera nei geruju nei bloguju,yra tik perekupai. viskas ok algirdai,dirbk savo darba toliau,bet as gal kaip nors tavo paslaugu atsisakysiu,siaip is principo,nieko asmenisko Ne

ne, tai galejau sakyt 5.2 ir nuleist simta, tada butu aaa nx lopas nesideri, nedaro nuolaidu, kas cia per derybos. o cia zmogus sako tiek ir tiek, px man uztenka foto, moku ir neknisu proto del nieko Šypsena

scontent.fvno1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23380001_1915977451749 894_8118949751912459982_n.jpg?oh=e85c4435a0b48f50436f125091fc137b&oe=5 A9B576Enu vairs dar nekeurs. tai kas ten lakste per ja,Siru pabegeliai prabego?

algirdekai bled cia bendrauji primeti sazininga geraji perekupa pasiulai savai hebrai tipo gera varianta Gerai o cia pyst is taves perpirkes *pimp…* zino kas dar pigiau siulo nei tu dalyviam Linksmybėsjei taip realybej butu jau kokius 5 lescius butum is daliwiu gaves Taipsusisikai ciut ciut reputacija Taip