turekit 5adieni

Cia Austeja, su kablais gi

okeanide cia

Anelka- isivaikint

nu blt, sitas personazas nuotraukoje sunu turi, kaip vaikui jaustis, kai tevas toks, sakykim, netipinis Nekaltas

daug geriau jauciasi nei tie, kuriuos tevas i sulini sukiso kaime

Aš tai irgi prieš *gėjus*tus visa gyvenima buvau ir esu, bet iš esmės, geriau jau pediku ar lezbiu šeima įsivaikina atžalą iš vaikų namų, nei vaikų namuose auga realiai vaikai be tikros mamos ir tėčio, be tikros meilės ir pan. Man dėl to nei klausimo nekyla.

anelka, bet ten irgi istorija su fejerverkais, pasiiaukojo jis del kazkokiu lesbiu, ir uzstate vaika vienai is ju Apsvaigęs

jei vaiko i sulini nemeto, tai su juo viskas ok Gerai nu supratau. a1 sito nezinojau, tik pati fakta, kad turi sunu zinojau Nekaltas

facebook.com/100057002477384/posts/199122778664470/?d=nePidemija Cha cha

fb.watch/41McHifGXH/ Juokiasi

ūdra Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

cia kai mano tevas- katinas tipo ji kramto. sakau nu kazkokie marazmai- nuo katino nesugebi atsigint!? ikanda, tas iskart man skambina- tu isivaizduoji, kaip puole kaip liutas, vos rankos nenukando! ir pasakoja patenkintas. a kasharas nedurnas, girdi viska, supranta. prieina ir dar sega. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Šalunyška Juokiasi

JuokiasiIšdykėlis

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Rafi- norėtum mokykloje pasisakyti, kad esi p1derų vaikas?

o būtinai reikia akcentuoti ir pabrėžti viską mokykloje? Ir išvis, ką moksleiviai 15m pienburniai žino ir supranta? Manai kažkas būtų blogai tam vaikui, jei pasiaskytu kad p1deru vaikas yra? O jei tas vaikas koks boxininkas ar imtynininkas? kas tada? Juokiasi pirst pirst? beje, naujo tipo mokykla tai ne seno tipo mokykla(mūsų), kurioje ir dėl ilgų plaukų ar auskarų būdavo statomi per pertraukas vaikai ir spardomi vyresniu marozu Taip Baisus

nu nx kliedesiai Juokiasi Juokiasi Juokiasi *bliamba* pamenu mučindavo net tuos kur iš vaikų namų, o čia nesužinos, kad tėvai pedrylos? Cha cha ir kitiems klasėje px sakai bus? Cha cha

Rafi, gal tau bus naujiena, bet dabar patyčios mokyklose yra pasiekusios kitą lygį. Labai nekas būtų vaikui iš tokios “šeimos”.