...tuo tarpu kapitalistai

Nu ačiū, gerbiamasis, kad tu mane, kaip kažkokią neaiškią personą kažkkiam neaiškiam tinklapyje gretini su perskaityta informacija Cha cha jaučiuosi kiek nejaukiai Kietas tikiuosi kai anonizmu užsiiminėji, tavajai būnant kito glebyje, toli, toli, už jūrų marių, apie mane ir mano skonį - negalvoji Ufff

pas mane screen saver’is toks Gerai prasmingi ir gražūs žodžiai, beje NekaltasO tau panašu, kad visi išvažiavę į komandiruotę gryžo? Nekaltas iš kur aš turėčiau žinoti ar gryžo tavoji ar ne? O ir šiaip, plačiau mastyk, juk ateis laikas, kai vėl išvažiuos… Liūdnas

amzinas Angelas buna tik mires (usi)…sorry aisku Drovus

O pistoletavas tikrų bobų pagaliau gavo

pistaletovas ant drusku sedes

Cha cha niekieno patirciu neginciju, bet be mokejimo reikia ir kitus aspektus vertinti. Zodziu, pofik, kas ka moka, ka gali, as ne apie komepetencijas kalbejau… Jei imone kazka rimto pleciasi darosi, o esi imones vadovas, protinga yra imti kita atestuota, su sertifikatais ir draudimu imone, kad visur butu jos parasai, tada rangova, kad butu visur jo parasai ir t.t. NELAIMES atveju, turesi is ko zalos pareikalauti IR SVARBIAUSIA - jei del apsiskaiciavimo ar netinkamo igyvendinimo ta sprogi aplinka issitaskys ir zus zmones - NEREIKES SEDETI, nes bus kitų kaltų. Jei imone viska daresi pati savo vidiniais darbuotojais ir resursais, imones vadovas ir bus kaltinamas, kad nesuziurejo, neivertino, netinkamai suprojektavo, negerai pastate ir t.t. Cia kaip kokie baldai - uzsakai su atvezimu, uznesimu ir surinkimu, tai jei kas nors negerai, pardavejas neturi jokiu atmazu, kad ne jo kalte. Nes jei bus defektas, o tu vezeisi, neseisi, montavaisi pats, tai uzsiknisi irodineti, kad ne pats sudraskei ar sulauzei ten ka… Ir cia visiskai neina kalba apie tai, moki tu surinkti baldus ar nemoki…

wili- o tai kaip paciam tada uzsidirbt jei viska samdai- gi samdiniai 'uz dyka " nedirba ir parasu nedelioja Cha cha

pasodinsi nakčiau? Cha cha

jei imone daro padalini, kuriam svarbu, kad nesprogtu, nedegtu, vadinasi, tame padalinyje vykdys veikla. Is VEIKLOS uzdarbis. Irengimas - investicija. Sutaupysi investiciniame etape principu “mes patys viska padarysim”, gali kilti neprognozuojami nuostoliai veikloje, kuri ir yra tikslas, o ne pats tas statinys vienoks ar kitoks… Yra byla, dar neisnagrineta: pirko zmogelis zarna prijungti santechnikos irenginiui. Parsinese, prisijunge viska patalpose, kurias tas zmogelis nuomoja kitiems. Visi gi mokam zarna is dvieju galu prisukt, ane? Tai va. Viena nakti ta zarna paleido zarnas ir visas nuomininku turtas plaukte (ten imones buvo nuomininkai, ne fizinukai kokie pernakvojimui su penkiais daiktais). Imones pareikalavo zmogelio atlyginti nuostolius, nes siuo konkreciu atveju ta vandens sistema buvo zmogelio kaip savininko atsakomybeje. Zmogelis krepiasi i pardaveja - zarnele bloga, atlygink nuostolius, o pardavejas - sumontavo neturejes tam kvalifikacijos asmuo, nemokesiu. Treti metai jau kaip antra ekspertize sprendzia, ar trukis galejo buti montavimo pasekme… Moralas: VYKDYDAMAS VEIKLA (teikdamas paslaugas, prekes kitiems ir pan.), ne savarankiskai problemas sprendi, o užsakai atitinkama paslaugą. Butu issikvietes santechnikos firma, kainuotu 100 eurų brangiau, bet nebutu tokiu klausimu, kurie sprendziami dabar…

willi GeraiTavo atveju, NT draudimas irgi gali parodyti špygą, motyvuodamas, kad remonto darbus atliko kvalifikacijos neturintis asmuo Liūdnas

Jūs čia jam dar viena specialybe destot, ziurek rimtai koki projekta jusu pagalba damuš Juokiasi

O gandonas vėl išlindo. Išsiblaivei, loxas?

Labas paukštį. Nea, tavo kazlauskaite lesinau kol vatom maitinaisi Taip

Tikiuosi geriausią lesalą iš savo šeimos pavogei, kad mano žmoną palesintum GeraiTU man žiūrėk Labas

Kazlauskaite neišranki, kruopos, ryžiai be mesos Gerai

Algos moderacijai kilzz Taip Juokiasi bet ir stiprus jus Cha cha Apsvaigęs

Rychka drasus, kol yra ponas X lygtyje Cha cha

man dabar reikia puota pakelt ir pakviest tave, žvirbli, ta durniu is traktoriaus?

Uzteks durniaus is traktoriaus, nu ir selfiuko su vistom

Ei ramiai, tas is traktoriaus mano Špyga, as ji uzkariaves, susiraskit savo laimiki, koki kranista ar murininka Taip