...tuo tarpu kapitalistai

“jest kto pa prosche”,paskaicius cia jus … Cha cha

Pas man svečių kambarys kad girtuokliai turėtų kur per miegot Cha chaPvz RM Šypsena

RM JuokiasiP.s. riesa RMicius primine, ar buvo kokia algu indeksacija ant bangos ? Ar vis dar prirista prie Aurio ir tomo koeficientais ? Cha cha

nors turiu darbo kambary, bet ten dirbau kokius du kartus, poto persikrausciau i virtuve/svetaine - ir pavalgai, ir telika paziuri Taip

Kostai, vaikai gerai pataiso situaciją Cha chaTada reikia bėgti į darbą, kad pailsėti Taip

Mrc,dar bus progu per tvora ir ne tik,cerkele pakelt Cha cha

Rimtai tai darbo kambarys butinas Taip su visa technika…kartais streso zymiai maziau butu… Man namie nesidirba tipo virtuveje ar balkone ar dar kur…motyvacijos pritrukstu…o kai patalpa skirta darbui…nieko nepadarysi tenka dirbti Juokiasi

Virtuvė, balkonas… Man ir rusys tinka

RM BŪTINAI… Bet bus vėl bizpridelas Cha chaDarbo kambarys jei savo verslas. Kitu atveju nx… Vsio labos aš out Labas

Ėė, aš ne prie ko, pagal Tomo indeksuoja. Cha cha

A tai soriukas tada Cha cha

Tapinas ant exselelencijos stumtelejo delfiuke Cha chaPakankamai subtiliai sakyciau Juokiasi

Pakankamai atvirai sakyciau, bet jauciasi ir prisilaikymas, matyti noras griezciau uzlankstyt Cha cha

tai kad laidose ant auksto ir grazaus pastoviai vaziuoja, ir kuo toliu- tuo daugiau Gerai Griezciau jau manau neleidzia …

Stumia stumikas, o karavanas eina.

Karavanas stiklainyje ramiai miega ir “nejaucia diskomforto”, kaip sakėsi. Jei nebutu tiesos - stumk nestumes: nepriliptu. O dabar prie statulos limpa kiekviena molio sauja. O gaila. Sitas karantinas buvo auksine proga parodyti lyderyste ir ja itvirtinti visai kadencijai, kartu uztildant kritikus

tai kada *bliamba* kirpyklos atsidarys? Piktas

Uztat Simonyte budama prezidente bent galetu Sveika cituoti, ar kokia ten nesamone jin pastoviai cituoja, rinkimus prap3.14so per nieko nedaryma, bet va prezike tapus butu pavarius Gerai

Robi, manau teks mokintis pačiam kirptis Cha cha šiaip jau kelis pažįstamus mačiau plikai nusiskutusius. Tai arba nepavyko kirpimąsis patiem arba nusivarė plikai kad iki kol atsidarys kirpyklos nereiktų rūpintis šukuosena Cha cha

Nu ką, kai po vidurnakčio, dalyvacija baigėsi iki rytojaus Cha cha