...tuo tarpu kapitalistai

Sikseri…kokia ten skaiciuoja…primeta pagrindiniis o visa mita is akies Cha chaP.s. man praliotai visada kai skaiciuoju nuo…kai reikia iki…tada kazkaip susidelioja ir pigiau ir geriau ;D

aha, jau matau kaip 10mil projekte skaiciuoja kiek ten kokios sviestuvo pargabenimas kainOja Cha cha

jei nežinai, kad laimėsi, tai ir neskaičiuoji Kietas

Kur dalyvacija ? Po to vel puse pirmos kils nepasitenkinimo banga kad visi luze Juokiasi

Dirbam, aš va BMW spyna surinkineju

Skaičiuojam Taip

jau ir bura namie dirba?

Dažniausiai, tik nuotoliniu, kiek bandžiau, varžtai nesisuka

***** aš tą darbą iš namų. Atrodė viskas bus ramu. 7 kaip įjungiau taip 20 išjungiau kompą. Net edziau prie kompo… Myzt tik nueina t… Nx… Nesąmonė. O puse bbi drochint… Kažkoks paradoksas. *bliamba* ten užsakymą nukėlė ten nori paankstinti ten trūksta jau komponentų iš Italijos… Ir pasaka be galo. Emeilu kokiu 50 prirašiau… Telefoną du kart kroviau. Cha chaIsiliejau. Ačiū kad išklausėt

Ai, aš jau mečiau nervuotis, iš lenkų tiekimas nulinis, iš Gb, su minuso ženklu, gerai, kad viską ko reiks, turiu. Mcb, visada gali isipylt, gerai nuima gaza.

nebuvo laiko kiausinio uzkurti ? Apakęs

Ne vienas jau skundesi…sako nx ta namini darba JuokiasiBe laiko limito…nuo ryto iki nakties ant telefo, konferencijose ir dar darbus padaryk Valio

Ko nezinau? kaip projektai skaiciuojasi ? Pradejau skaiciuot kai dar studinau. O jei imone kvailoka (ten kur vadybininkai skundziasi) tai prie ko as ? Maciau projektu skaiciacijas ne vienam desetke firmu, ir garantiju, kad rafio 10milu projektai neskaiciuoti pagal anos minetos firmos ‘technologijas’ Cha cha

Fatun laiko nebuvo bet ir oras nx toks sninga kas valandą… Cha cha

brisiau, tau batu raisteliu neptikeciau uzristi, kas tau projektus dave skaiciuoti?

Sixeri, pradzioj kol tylu ramu pats viska darau. Kai atsiras apyvarta prisimsiu technologu ir skaiciuotoju. Tiesa, cia tik mano dalis 5~ liamai. Bus dar trys skirtingos sritys - metalo gamyba, metalo surinkinas, vamzdynu gamyba, vamzdynu surinkimas. Ten dar apvalesnes sumos bus, simtai stuku tonu. Bet cia ne mano darzas. O ir siaip, del mano proj dalies… van sudetingas projektas. Labai daug nuansu, pradedant iskirtinem unikaliom medziagom, baigiant auksciausio lygio saugumu ypac degiose ir sprogiose zonose. Rapio 5kl yshsylavynymuj butu nylengva Cha chaBet… apsistacius rimtais zmonem, ir kalnus galima nuverst Linksmybės Juokiasi

ble neblogas skirtumas ant vidutinės mėnesinės algos Apakęs Apakęs

Isivertini kad siusti viska reikes tik oru. Negi cia del tu 7kg kapokates? O kai laskaiciuoja kainas, eini su viskio dezute klausi kokia min kaina, ir darai -1 centas Šypsena

Kažkaip man nušvitimas ateina, kur mūsų mužikas sukasi, ar tik nebus šalia ex. pipeline systems, MT group’as koks. Reikės pasidomėti kas ten ką apie mūsų Dainių žino. Cha cha Tik kad vadas pakraupęs, kiek matau, vaikšto, gal kažką daugiau nujaučia, nei mužikas žinovas švedų ekonomikos, bet kokia subinė heavy industries pareina, dar nelabai atsikrapštantis. Juokiasi Žliumbia

“del mano proj dalies… van sudetingas projektas. Labai daug nuansu, pradedant iskirtinem unikaliom medziagom, baigiant auksciausio lygio saugumu ypac degiose ir sprogiose zonose.” — neduociau jokiam inhouse’iniam darbuotojui to skaiciuoti/projektuoti: tik spec imone su atestatais, draudimu ir issamia sutartimi, kad jei kas ne taip, butu kieno sub.ine drozti. O savam “rafiui” ka pasakysi, o ir paimti nera ko is jo, nebent analizus, o ir tie nekokie…