Trumpi anekdotai

Kadangi tema, yra gera, bet pasitaike pasikartojanciu bajeriu, jie buvo istrinti ir tiek, kol buvo istrinti kiti spejo perskaityti ir tiek.
Ko cia nesuprasti. Šypsena

Ką tu parašiau aš kuo puikiausiai supratau Taip
O ko nesupratau??? O gi iš vis kam trinti temoj kelis parašytus pasikartojančius anekdotus. Juk pilna temų kuriose yra parašoma pasikartojantys bajeriukai. Kiek supratau kažkam užkliuvo ir į privatą parašė temos autoriuj, kad pasikartoja anekdotai keli, tai tas ir ištrynė. O kam??? Jei jie juokingi tikrai nemanau kad būtina trinti, nors ir pasikartoja ??? Vieniems pasikartoja o kitiems gal ne… Nekaltas
Ar ką dabar jau tokie smulkmeniški pasidarėm ??? ( čis yra tiesiog, sakykim pamastymai, ir klausimai - atsakymų nereikalauja Cha cha )

Taip dare moderatoriai iki manes, daro ir dabar, nera prasmes toliau sia tema diskutuoti.

Aš ir nesiruošiau Ne diskutuot šia tema, net ir parašiau kad klausimai-nereikalauja atsakymų.
O kad rašai darė man niekad niekas nerašė į privatą kad tavo parašyti anekdotai pasikartoja, nors tikrai daug esu čia prirašius, ir aišku kaikurie pasikartoja, bet jie juokingi buvo ar yra, nors man taip atrodo, ir parašau.
Bet tiek to užtenka tų sapaliojimų…Cha cha

Pasakiai savo mes tave supratome, kiek gi galima Cha cha

Cha cha Ale vis darašinėji, vis pakėlėji į viršų temą Cha cha Juokiasi

Kaip tu nesupranti,kad merga raso bile rasyti,kad 2000 zinuciu prilukstenti ir VIP uzsimautiJuokiasi Man asmeniskai,sios mergos aktyvumas Veee jau lendaApakęs visas temas pavercia Off topicApakęs

Aišku pasirodė ir taip vadinami " advokatai"… Juokiasi

O jūs, žmogeliuk, matau jums tas VIP labiau rūpi negu man, vakar per kelias valandas du priminimai, kad gresia VIP . Vienas į privatą, kitas viešai, suprantama kaip ir pridera jo " advokatui" viešai paskelbta.

O tu Barracuda, išsiliek, išsivemk, jei tik nuo to tau lengviau ant širdelės bus, man tai kas…Cha cha
Ir ko gero gal tu privenk tos lai@mos, kad taip jau taso Veee, paskiau dar Baisu apsitriesi bevemdama Veee
Sorry, bet Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Gerai Cha cha

geras GeraiJuokiasi

Keletą trumpų ikišiu nieko prieš…Cha cha


-Kiek tu kartosi: "mano automobilis", "mano televizorius"?-piktai rėžia žmona vyrui.-Ar jau taip sunku pasakyti "mūsų"?Bet tu nepaklausysi manes…Tai ko vėl ieškai?
-Mūsų kelnių,brangioji Drovus

Mokinio malda:
-Gailestingasis Dieve, padaryk taip,kad Londonas taptu Danijos sostine, kaip aš vakar parašiau geografijos kontroliniame…

Yra žmonių, kurių liežuviai neturi jokio tiesioginio kontakto su smegenim.
-------Šypsena

Savo santykius prasau aiskintis privatuose, kas ka nuo ko vemti vercia, bet nedaryti temu OT!

JuokiasiJuokiasiJuokiasiTrumpi, tik juokas ilgas JuokiasiJuokiasiJuokiasiLaimingas

sitie luxs Gerai JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasiGerai

Geras Cha cha

acha, tikrai neblogi Cha cha

Amerikoje žmonės dirba, jeigu gerai užmoka.
Lietuvoje - dirba. Jei užmoka - gerai.

Geraiteisybe

Nu ale bet ir varot, keli anekdotai, o tiek aplink primalet "rudojo".