trokštantiems vaidinti

Šypsena uztersime sia tema chatu? Gerai?Ir Autore bus patenkinta?

o kodėl klube “apie viską” negalima “priklijuoti” tokio turinio skelbimo? ar “apie viską” turi ribas ar tu netyčia ar tai iš pavydo tapai ribota o gal erezijas paskleidžiau visam internete, nesugrauš bambos?

ok Cha cha visi bus patenkinti Cha cha

Šypsena autore puola. Zalte laikykis.

gal jau eik ilsetis nes kalba tavo tai ryskiai nebeaiski Cha cha nusibodo matyt tavo tema muzikos kinomanu ir kituose forumuose - kulturos bent i tema buvo Šypsena jei jau prabylai apie ribotuma - daug pasakei apie save Cha cha o del skelbimu - tam yra skelbimu lentos Šypsena paprasciausiai galima idet i naujienas, o ne plysaut kaip kokiai su besivystancia patologija Cha cha

Šypsena kaip gerai kai tu zalte nemiegi. Vienam perlus rinkt taip sunku

na va, kaip puikiai vaikai rado būdą savo silpnavertiškumui atskleisti įsispraudžiu į minią ir esu kietas sėkmės forsai

aciu sunstepx - as irgi arsi - kai lipa ant sprando galiu kentet bet kai uzknisa - niekam nepavydziu Cha cha

Šypsena mimikrija tu ant manes pyksti? As siaip ne forsas

Šypsena gi taremes jog vaidinime draugausim? Zalte kaip gerai temoje? A smagu?

pala tai nesupratau, tu mane pazysti? as forse? oho - cia tai bent naujiena - matyt zinai ka kalbi :smiley: kitaip be reikalo nesakytum taip - prasau pateikti daiktinius - akivaizdzius irodymus. as labai rimtai :smiley: Baisu Baisu Baisu Pavargęs Pavargęs Pavargęs viskas ryt po darbo varau iskart i kirpykla kirptis savo ilguju plauku - gi reikia pateisinti etikete :smiley: hahahha :smiley: as forse :smiley: o cia tai bajeris :smiley: dar neteko niekad girdet tokio dalyko apie save - va dar treningus reikia nepamirst nusipirkt :smiley: kokius patartum mieloji? :smiley: pala, kokia ten dar pas juos atributika? as mat nutolusi nuo siu dalyku - iki sios minutes sventai buvau isitikinusi kad nepriklausau jokiai grupuotei, o pasirodo… :smiley: niekada nezinai ka suzinosi apie save :smiley:

labai Cha cha ypac kai kas nors panikuoja ar raunasi Cha cha o tau? Cha cha

man perlai - buvo nebuvo Cha cha

Šypsena kuo toliau tuo vaidinimas tesiasi kad tesiasi!

Šypsena tavo perlai. Rink kokia bus puiki tau perlu grandinele

Šypsena mimikrija kazkur pabego?

aga Cha cha

dzindzilin - nemegstu perlu - tik sidabra Šypsena Liežuvis

pamate kad bevilstika muset - du fluderiai kai susedo Cha cha arba nuejo miegot - pasiklause patarimo, bo mintis aude nerisliai paskutines savo Cha cha

mimikrija stebisi neatsistebi kaip jūs gerbemieji tiesmukai suprantate žodžius kažkokie batai, kažkokie plaukai žodis forsas kilęs ne nuo apavavo ar ševeliūros pavadinimo