Traukia

Hondachifas >> taip ir suklisti, kai delfio prisiskaitai

Normalus tas blokas, panaudojau koNforto bloka, kuris sugeba isujngt ir ijungt šviesas, langus uzdaryt ir masina uzrakint Cha cha

bet blogai, kai tiki kazkuo, bet taip ne iki galo. nu kad pastovetum uz tai kuo tiki. nu nes neapsimoka. arba pan. toks tas ir tikejimas, pezelai ir tiek. bet istorija kartojasi, po biski po biski pradejo reikstis kazkada, paskui atsirado drasos, sparnai uzaugo, nx nuotraukos, anime sudai ir blevyzgos. paskui pyst, dingo. dabar vel, po biski, po biski, i eteri, ziurek jau ir visiems i akis sokineti, daunais vadinti. ar neteks tyliai susirinkti manatkiu ir eiti nx vel?

Razvarkini duševnas, tai koks terminas, konkretizuojam, užteks mėnesio, dviejų, jei nepasitvirtina “Juk ne bidonas bus prezidentu.” tu man priveži 100 euriukų ir pasakai “atsiprašau, klydau”? Cha cha Jei nebus, aš tau mielai privešiu, tą patį pasakysiu. Cha cha Tinka?

dr tas blokas jauciu su milijonine rida, arba salta paike kazkur nulekus Cha cha

Razvarkini, kiba paraišką 100 EUR lizingui pildai, kur dingai? Cha cha Nu okay, darom kitaip - terminas tas pats, jei prakiši - tiesiog atvarai atsiprašai gyvai. Jei aš prakišu - tau 100 EUR. Tinka? Cha cha

į nosį kažin neprilis, taip aukštai galvą užvertus? Cha cha

Auri nevark manau, neatiduos pralaimėjęs, ir ne dėl to kad neturi, o kad bijo tavęs.

Ko čia bijoti? Cha cha Nesikandžioju, į buferį nespirsiu, kaip Kostė koks. Gi, jei žmogus adekvatus, tai turėtų kažkaip atsakyti už savo žodžius, jei kalba - tai tiki. O jei tiki, tai ko neužsidirbti lygioj vietoj? Cha cha Aš gi nieko neprašau - galės va gyvai atsiprašyti ir tiek. Girtas

Nemanau. Juokiasi Gerai

youtube.com/watch?v=oGfkPCZYfFw Cha cha

Dingo mafiozas lavonvežių. Liūdnas

Auri, nebijai, kad wagon mafija suleks ir uzkapos tave snapais…

kai matau, kad aplink kazkokia ‘dvizucha’- tai visada uzmetu aki i menulio faziu kalendoriu Kietas

A-1 Cha cha bijau. Drovus

Ko jūs čia užsivedę tokie? Cha cha Kraujinis šūdusbpapilsto, o jūs ir limpat kaip musės Cha cha

ni my takije, zizn takaja

Remigi, dalyviam truksta judesio per karantina Taip

Max ka tu šudpankiu mafija padarytu, tai su savo gaurais kanalizoka užkimštu Juokiasi

Like. Juokiasi