Transporteris

na kaip europoje kurtas kovinis filmas, galima uzmerkt akis, taciau kaip Luc Besson filmas- tai galejo jis ir nekist nagu i si mesla.

as net nezinau, pradzia man patiko, aisku megstu kitokio stiliaus filmus, bet action movie irgi kartais pasiziuriu, tai ir sakau, kad pradzioj buvo idomu, bet po to, kai pagr. aktorius tapo vos ne "isganytojas" Šypsena kazkaip sunervino. toks jau labai stiprus =] zodziu yra ir geresniu filmu.

a man visaj patiko jis…

tikrai jega filmas pradzia nereali… paskui tiesa sakant supopseja, bet vistiek isimine ilgesniam laikuiŠypsena

na filmas visai nieko.bet labiausiai man patiko tos vietos kur su masinom laksto.o ypac pati pradzia.geras BMW buvo

Labai geras ir idomus filmas !!! issizojes ziurejau. Va dar siulau paziureti ASINAJA GNIZDO (zinau tik rusiska pavadinima Liūdnas ) - irgi labai geras (bent jau man).

eilinis filmas ir tiek

Jau gal kokius 5kartus ziurejau ta filma.

nieko gero…

visai neblogas filmas. nereik galvot ziurint. tiesiog ziuri ir tiek. is pradziu filmas labai smagiai ziurejos kol dar veixmas pagrinde vyko su masinomis. bet veliau kai prasidejo pagrinde tiesiog mustynes tai jau kiek banalokas tapo. nors siaip visai geras filmas bet kad lb kazkuo ypatingas tai tikrai nera.

teisingai.paprashiausiai ziurejau shi filma ir megavaus.neieshkojau priekabiu,banalybiu ar ko kito.Tiesiog paparastas filmas.

Slamstas…tik vienas aktoriu gelbeja visa filma…

nesupratau cia taves.
Aktorius filma gelbeja?