Tradicine bobiska istorija ir klausimas kaip pasielgti?

štiš iš čia Piktas Cha cha o jau pačiam Moteris kolektyve dirbt neteko ania? Nekaltas

Ačiū Dievui, ne. Ne Man ir vienos užtenka. Baisu 6 metus įtikinėjau, kad šiuolaikiniai monitoriai nėra mirtinai pavojingi ir baldus kabinete būtų galima sustatyti žmoniškai. Gerai Cha cha

Tai ir sakau kad cia “tradicine bobiska istorija” as pati buvau sokiruota ant kiek mazvaikiska cia viskas Šypsena zmogus turintis vaika, savo seima taip daro Šypsena aha, bobiski kolektyvai yra siurpu Šypsena O cia kalba eina apie tradicine namu seimininke…

bent jau as tai pasielgciau butent taip Šypsenaneprievartauk saves ir jei nenori bendrauti, tai ir nebendrauk Šypsena

As tai daugiau su tokiu zmogum nebendrauciau, nes jis vis tiek visa laika elgsis kaip Kiaulė. Patikek manimi. Gyvenimas ne karta pamoke. Zmones nesikeicia !!! O dovana sau pasilik, nes paskui dar uz nugaros juoksis : “as jau kiaulystes kreciu, o ji man dar dovanas dovanoja”

kiaulyste,bet buna ir didesnių kiaulysčių

…nu ir tegu skaito ta darba - juk ji dar ir apginti reikia Mirkt Parasyta darba realiai perskaito max pora destytoju, o gynima girdi visi. i klausima - isvis niekaip nesielgti ir nesparinti Taip

Juokiasi aš tai irgi manau kad pavojingi Pavargęs Cha cha padirbtum stogas pavažiuotų, … Mirktman pavydzžiui jau net serialų nereikia… pati scenarijų ne blogesnį parašyčiau…

biski OT, ale kur jus tokiu kolektyvu randat Nekaltas pas mumi iki serialu toooooooli grazu Šypsenai tema - su ‘drauge’ bendravimas taptu grynai dalykiskas, kiek paskaitoj susitikus, jei paklaustu kodel, ramiai paaiskinciau i diskusijas nesivelciau, pletkint galetu ka nori.

Nu, aš tai misliu, kad darbio struktūrą puikiai galima ir be viso teksto parodyt- t.y- nurodyti tik konkrečius punktus ir jų apimtis Nekaltas Nekaltas Nekaltas Bent jau aš taip daryčiau, o grįžtant prie istorijos- apsieis ji be tušo, o tu- be tokios draugės… Mirkt

Ti jai kaip nuorodas deti reikejo ir pan, ka kokioj daly rasyti - zodziu absoliuti vista as kad siunciau darba, o ji kad piktybiskai ji persiunte, nors buvo pasakyta to nedaryti. Nesiparinu as, ir kaip sako mano vyras - geriausias darymas - nieko nedarymas Šypsena tegul nervinasi Šypsena dar praeita savaite per visa miesta jos masinai detaliu ieskojau, nes ji “be masinos su vaiku likus” o as laisvas paukstis Cha cha ot kvaila negaliu patiketi kad taip leidau atsitikti Cha cha nu bent jau praaiskejo situacija Šypsena

bendra užsienio kapitalo įmonė su joje dirbančiais užsieniečiais “ereliais” dėl kurių daugelis vadovaujančių Moteris gatavos perkąsti kitom "konkurentėm " gerkles… jau kuris laikas nesikišu, tai dabar esu bloga ir abi stovyklos pakaitom ant manęs Kanda ir rėkia… Pavargęs… nesivelti paprasčiausiai neįmanoma… neseniai sužinojau, kad buvau pastojus, bet įvyko persileidimas PavargęsJuokiasi todėl kad 3 dienas buvau atostogose kitoje šalyje ir grįžau pajuodusia marmūze nes trūko miego…

Savaime suprantama, pastojusi buvai nuo Karloso Alberto, o atostogavai su Ignacijum Migeliu… Nekaltas Taip Cha cha

nea… tuo metu aš gulėjau klinikoj Vln ir mane matė… Baisu

…butun naiviai kvaila, jei palaikytum draugyste po tokiu nesamoniu…negi zmones jums patinka kai ant jusu galvu kakoja o jus dar tam zmogui sypsotes…pataikaujat…baisu net skaityt…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi juokinga baisiai, kai ne man tokioj aplinkoj dirbt reik Cha cha

Tai apie draugystes palaikyma net kalbos nera, be abejo. Ir ne pirma karta pasiko man ant tos galvos, bet bendraujant baisiai maloni ir pradeda atrodyti staiga kad prisisapnavo Cha cha Anita, sauniam kolektyve dirbi Gerai

ačiū ačiū ir pati žinau Angelas Cha cha

Pasakyk tai “draugei” - ai, va nupirkau Tau gimtadieniui labai gera tusa Flirtas bet atidaviau treciai draugei - gal jai labiau reikia KietasDel moterisko kolektyvo, o pletkus tai kartais ne tik moteriskes megsta… Kanda pas mane darbe generalinis labai isaizdus, idomus, malonus ir nevedes vyriskis. tai uz tai, kad jis mane per Naujuju metu vakareli kelis kartus pasokdino, metus laiko klausiausi komentaru ir is moteriskiu, ir is vyriskiu (ypac savo tiesioginio virsininko…) Gėlė

turesi gera pamoka ateiciai nereikejo siust to darbo dabar jau neber ka ir daryt, nebent tarkis su ja kad ji visgi nepanaudotu tavo darbo (jei dar jo neatidave/neapsigyne) del tuso, tai pasilik sau