;)))

jei 2.2- riebi telycia Cha cha

o kaip sedanas vadinasi? Bulius su 4.2 ir Buliukas su 2.2? Kietas

oho Nekaltas Cha cha sakai, kebulo tipas auto lyti nurodo? Juokiasi Juokiasi Cha cha a tai kaip tada mano 1.6D su kupe kebulu? Kokia pas ana lytis? Ufff Cha cha

Kastratas tavo masina, belytė Juokiasi Juokiasi

ubagss, maciua apie 16h. maciau ir vairuotoja, tik suabejojau ar ten tu, nes stovejau su masina priesais, o demesio beveik neatkreipe Nekaltas Cha chata pati, kuria maciau prie lukoilo kazkada Cha cha

Vo Gerai tikra tiesa Cha cha a to as galvoju, kaip cia taip su ana? Kartais vaziuoja kaip tikras vyras, a kartais kaip nukrusta boba… a pasirodo Cha cha Bet, kiek zinau, kastratu balsai tokie plonai spigus, a mano 1.6D baubia-shnypscia kaip kokis rujojantis bulius Nekaltas Cha cha

markou> a tai kaip tu mane matei, o quattres ne? Anas mane parveze, as tik nuejau kavos i statoila… Maciau snukiu stovincia s4 su chebra viduj, dar pagalvojau, kad numeriai matyti, bet kazkaip neuzfiksavau, kad ten tavo s4 ir pats sedi (ratu nesimate, turbut)… ir nuvaziavau toliau padet ‘tvarkyti’ zyylo avantinio i quattres kiema Mirkt

uabagss, tai viskas aisku. quattre maciau pravaziuojanti, veliau pamaciau ir 1.6d, kai susotjau pavalgyt Šypsena

o kokie ten priekiniai stabdziai? Idomus tokie Nekaltas

Kur? Ant mano 1.6D?

Nu jo Taip

gi buvau imetes cia foto apie juos… diskai a8 dydzio, suportai 4 cil, pritaikyti nuo ne sportines, bet sunkios, prestizines bei galingos auto. Pakankamai pigus upgratas, bet ne ka ne prastesnis efektyvumas anu nei kokie porsche 993 ar rs2 stabdziai Mirkt Vienintele su jais beda, kad neuzdesi bilekokiu 17" ar 18" ratu, nes patys suportai labai riebus i isore ir reik atsizvelgt i ratu dizaina. Mirkt

aisku, geras upgratas Geraikazka pavasariui ir man reiks galvot su stabdziais Nekaltas

audi varikliai nečiAUDI

Na yra tokia Audi S6 2.5 TDi, važinėjo garažo kaimynas, mačiau keletą kartų iš arti…

nu nera tokios RMG Mirkt