.

tai dazniau reikia po parduotuves vaikstineti nu ne bent kokiame miske gyveni

as tai neperku tu glaistytu sureliu kurie yra su visokiom nesamonem, patys skaniausi yra su vanile

mon tink

da sitaip nebandzeu Drovus

as irgi neperku, bet yra pas mane kas paeksperimentuot megsta Nekaltas
pvz su kokosu tai supah skanus Niam niam

[quote]nes ma viskas kas su kokosu skanu…

Su arbuzais Apakęs
Man tai labiausiai patinka tie paprasti vaniliniai ir be jokio glaisto Niam niam
O tie kur dabar ivairiu skoniu buna, per daug jie man sutrinti atrodo,Ne kaip kazkox kremas, net nebeskanu…

su arbuzais TaipPavargęs
nu be glaisto nezinau as tokiu Nekaltas
chemija Veee

man tai skaniausi lieka Magija (melynas įpakavimas) Liežuvis

Kaip aš jum visiem pavydžiu, kad galit valgyt ir ragaut įvairiausių skonių sūrelius… Aš tai tupiu šiuo metu Portugalijoje ir neturiu čia nieko iš pieno sferos… Na, yra pienas, bet jis galioja po pusę metų ir šiaip nelabai panašus į pieną… Bet grįšiu in LT tada viską išragausiu.
O šiaip kol buvau in LT skaniausi nuo senų laikų Urigos sūreliai su aguonom. Dabar kai pagalvoju net seilė tysta…Juokiasi

GeraiTaip

net nezinau tokiu arba nepamenu Nekaltas

Oj… aš tai gerai pamenu tą nepaprastą skonį… Bet nieko, dar kelios dienos ir galėsiu vėl mėgautis tikru lietuvišku maistu…

Man tai skaniausi varskes sureliai budavo tarybu laikais, kai kaimyne is Latvijos parvezdavo, matyt, Lietuvoj nebudavo Ne. Kai dabar prisimenu, tai Girtas . Gal nostalgija, o gal is tiesu naturalesni ir skanesni budavo

Valio

del maisto tai Lietuva nenugincijama. Širdis

kad naturalesni tai faktas Taip

marsh i tema http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/488906.482-=(1484475770

papildomai jokiu megstu/nemegstu temu apie koki tai maisto produkta NEBUS.