Nu neblogai…Lengva juoko doze Šypsena

Gerai Juokiasi

wha wha wha Juokiasi

Cha cha

tornado.ktu.lt/~romasas/sustauskas.mpg Cha cha

Nekaltas

5.Mokykloje mokytojas klausia Petriuko: - Kas buvo pirmasis radijo išradėjas? - Dievas, ponas mokytojau, - atsako Petriukas ir paaiškina, - jis pirmasis iš Adomo šonkaulio padarė garsiakalbį. 6.Tėvas moko Petriuką išminties: - Žinok, sūnau, visi kvailiai visada būna įsitikinę, o protingi abejoja. - Tu tuo įsitikinęs? - klausia Petriukas. - Taip, visiškai įsitikinęs, - atsako tėtis. 7.Mokytoja klausia Petriuko: - Kodėl vakar nebuvai mokykloje? - Matot, mokytoja, aš vakar mūsų karvę pas bulių vedžiau Mokytoja sako: - O argi tėvelis tavo negalėjo to pačio padaryti? Petriukas: - Nu, žinoma, jis galėjo tai padaryti, bet matote karvei su bulium vistiktai smagiau. 8.Klasėje vaikai rašo rašinėlį tema “Žiema”. Mokytoja perskaito Petriuko rašinėlį:" Žiema. Ant ledo vilkai santykiauja…" Mokytoja sutrikusi sako: - Na, Petriuk, kaip nepatogu… - Aišku, kad nepatogu - letenos tai slysta, - atšovė Petriukas. 9.Chemijos pamokoje mokytoja klausia: - Sigute, kokios spalvos tu gavai skystį? - Raudonos. - Šaunuolė, sėskis, 10. - Maryte, o tu kokios spalvos? - Geltonos. - Nelabai teisingai, sėskis, 8. - Petriuk, o tu? - Juodos! - Petriukas - du, klasė - gulkitės!!! 10.Petriukas užeina į žaislų parduotuvę ir paprašo pardavėjos dviejų mašinėlių ir duoda penkis litus. Pardavėja sako: - Bet juk šie pinigai netikri! - Bet juk ir mašinos netikros! - atrėžia Petriukas. 11.Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir, surinkęs visą šeimą svetainėje, pareiškia: - Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš visą klasę visišku idiotu, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų! sitie geresni Šypsena

nu y pavarė Nekaltas

ketvirtas tai geras Juokiasi Juokiasi

anekdotai neblogi Gerai Laimingas

geri Laimingas

lengvai juokingi Gerai Laimingas

12.Du berniukai eina pro bažnyčią ir pamato šalia stovinčius jaunavedžius. Vienas sako: - Ei, gal einam ir išgasdinam tą tipą? - Gerai! Tada berniukai pribėga prie jaunosios ir sako: - Mamyte, tai kada nupirksi mums ledų? 13.Kalbasi porelė: - Mielasis, ar tu mylėsi mane kaip Romeo Džiuljetą? - Nežinau, neskaičiau. - Ar tu pavydėsi manęs, kaip Otelas Dezdemonos? - Nežinau, neskaičiau. - Tai ką tu tada skaitei? - “Brisiaus galą”. Losi - nušausiu. 14.Vyras laimingas įsiveržia namo ir šaukia: - Žmona, aš laimėjau! - Ką? Ką laimėjai? - Milijoną eurų! Rinkis daiktus! - Oi, kokius - žieminius ar vasarinius? - Visus rinkis ir… dink iš čia! 15.Lipa žmogus laiptais žemyn ir nešasi sūnų aukštyn kojom, galva daužosi į laiptus. Išlenda kaimynas ir sako: - Ką tu darai? Kepurė nukris. Tėvas: - Ne, prikaliau. 16.Tėtis teliką taiso, sukandęs laidus. Kištuką rozetėn įkišo sūnus. Bute greit pakvipo iškepus mėsa. Sūnus šildė kepsnį. O jūs manėt ką? 17.- Mono uošvienė sirgo stipria klaustrofobijos forma. - Kaip tai? - Kai ją laidojom, ji bandė tris kartus išsiveržti laukan. 18.Eina pajūriu šeima. Prie jų priplaukia auksinė žuvelė ir sako: - Šiandien aš geros nuotaikos, todėl išpildysiu tris jūsų norus. Berniukas šaukia: - Ežiuko noriu! Tėvas šaukia: - Subinėn tą ežiuką! Motina šaukia: - Ištraukit! Ištraukit! 19.- Tėveli, kodėl mūsų močiutė po sodą zigzagais laksto? - Matai, sūneli, kam močiutė, o kam ir uošvė, - paaiškino tėtis keisdamas automato šovinių dėtuvę. 20.- Į ką panašus tavo broliukas? - Plaukai į tėčio, akys į mamos, o balsas į “greitosios pagalbos”!

Geri, ypac pirmas Juokiasi

Juokiasi Gerai geras!!! tris kartus ziurejau Juokiasi

yaaaaaa 4 geras toks visai Cha cha

girdeti:>~

Cha cha

;]]]]]]]]]]]]]]]]

su sustausku tikrai geras Juokiasi