klaune tau bano cia reikia atsirado pute,kuri nusikalba!

Tikriausiai pabandyk suinstaliuoti

Nekaltas O prieš tai nieko ištrinti nereikia Nekaltas, tiesiog instaliuot i psio Nekaltas?

Oho kiek daug smailu!!! ;]

tai krc… paprasciausiai nznai kur info ieskot… Kietas butum paklausus manes, tai ir rimta patarima butum gavus… Nekaltas krc, rasai i privata i psio… Kietas ir nevargink rimtos publikos savo smailais… Liežuvis Juokiasi Juokiasi

Nu tai krc. Galiu aš nors kartą su rimtais Kietas žmonėm pašnekėt ??? JuokiasiIr nefloidink čia mano rimtoj Kietas temoj su savo rimtais paratimais - su tavim atskira kalba bus Juokiasi Bučkis Juokiasi

man regis kad vienintelis “emule” cia esi tu, bagira

LaimingasJei tau kažkas vaidenasi - tai žėgnokis Angelas Taip, bet … gal tiek to Nekaltas… nemanau, kad tau tai padėtų Liežuvis Juokiasi

turėtų būti paaiškinimai prie draiverių. bet bendra taisyklė - prieš instaliuojant išinstaliuoti ne ištrinti tai, kas yra, o tada - pagal instrukciją, arba instaliuoti draiverius+softą dar prieš Windows’asms surandant naują įrenginį, arba duoti Windams surasti ir nurodyti, iš kur pasiimti instaliavomo failus.

ijungtas ASR automatinis stiprinimo reguliavimas kad nebutu perkrovu ant zemu dazniu jis automatishkai primazina kai zemu dazniu amplitude virshyje lkeistana … geriau ishjungti ASR ir volume primazinti ant ishejimo

Nekaltas visi kada nors uzauga Nekaltas gal… o siaip autore tvarkyk savo draiverius jei nori problema issprest. pasiimk turimus kompaktus (na isskyrus vga) isikisk i rom’a ir ziurek gal rasi ten ka nors su sound’u susijusiu tada instalink… veliau eik i win update’us ir ten turetu buti naujesne draiverio versija (jei sena motina [cia apie kompo motina sneku jei ka Mirkt). p.s. kitas sprendimo budas susirask ciuva kuris siek tiek suvokia apie PC ir parsitempus namo paprasyk kad sutvarkytu (del atlygio manau susitarsi…)