wasito negaliu paaiskint Ne Laimingasas ir nemanau…tiesiog aplamaj idomu ka jie sapnuoja Drovus

erotinius sapnus Juokiasi

lb retai sapnuoju, bet kai sapnuoju tai Moteris ;]

jau ne nebeatsimenu kada sapnavau paskutini karta…

na kai nekamuoja sekso trukumas,tai ir susapnuoti niekaip neina Šypsenava anksciau,kai jau smegenys pradedavo spausti ir ziauriai didelis noras uzeidavo,tai nei stengtis nereikedavo Šypsena

bet taip teoriskai pamislinus, tai jei trukumo ner, tai ir turetumet sapnuoti, nes kai apie tai pagalvoji, ar kai ivykst akazkas tai dazani zmones sako susapnuoja tai, tai gal ir jumi turetumet Nekaltas

rimtaj? Nekaltas

Na as manau cia tik minciu kratinys ir tiek Nekaltaso kas del sapnavimo erotiniu sapnu - tai cia daugiau gal buna paauglystej,kai uzeina didelis noras,pradeda siausti hormonai ir daznai apie tai galvojama - todel ir tie slapi sapnai kai kuriems buna Šypsenazmogus labai daug per savo miega susapnuoja sapnu tik nevisada juos atsimena,nes smegenis pastoviai dirba Nekaltas

nea Ne Cha cha

labai daug Nekaltas…niuz nepasakyciau, kad jau labia daug…

sapnuoju viska is eiles Juokiasi Juokiasi

ot Cha cha Liežuvis

Aš sapnuoju daugiausia tai ką aš patyriau, bet aš sapnuose kai matau save, tai aš matau save tokį pat kaip ir visi normalūs žmonės.

niu kas dar? Nekaltas Girtas

sapnuoju kaip tamsia nakti, tamsiam tunely negrai anglis kasa

panos,sexas…banalu Liežuvis

Cha cha Cha cha Cha cha

ta pati ka ir visi Nekaltas

namu darbus Pavargęsseip tai viska kas aktualu, ir apie ka galvoju uzmiegant… panos, draugai… ir tt Kietas

alu ir mergas Cha cha Cha cha Cha cha