0

Koks skirtumas, su virsininku, su pavaldiniu, jei nori gali su manim.

O tai klausyk tik miegoti, ar ir dar ka daryti?

tu gi vedes! Cha cha

myletis…

…jo, komentaru nebus!

…ne nu as tai pvz…nezinau,kodel ne?..
…na jei su vyru miegociau ir jam visada vadovauciau as Cha cha
…nu nezinau ,kas per vyras …turi ir jis buti vadovuJuokiasi
…apsidairyk aplinkui …gali miegoti su vadovu ju daug…tik jis galetu buti ir ne tavo darbdavys …

jo ko toliau to idomiau,kazkodel visos tavo temos yra apie sexa…su kuo permiegoti,ka suvilioti,ispudziai po sexo ir pan.
Juokiasi

…na ir kas …tegu…juk zmogus ka nori ta raso…

…o tu atseit apie bulkas su razinkom rasai …

…tai va kad tu paciuju galima bet kuria diena nusipirk,o va ar gali kiekviena diena suvilioti ta kurio nori ???Tai ir klausia zmogus patarimu Cha cha

tai kad beveik visu…
kas dar galiLiežuvis

ar tu ish tu kur sako "v nashei stranie sexa netu?"

slidi, blyn, permiegok…, o paskui greit keisk darba, duosiu rimtas pareigas Cha chaCha chaTaip

tai ka? Cha cha

mano pareigos ir taip geros… Liežuvis
nebent pasiulysi dar geriau! Cha cha

o kokios to miegojimo perspektyvos ?
jei viena diena nusibosi… tai ir ismes…Nekaltas
O jei jis padetu darant karjera, na kad laipteliai link jos nebutu per status Mirkt, tada sutik Taip

kad as ir nemiegodama daug pasieksiu! Liežuvis
tik bijau, kad man tai gali sukliudyti, jei nebus leita rinktis…
vsai jo nenoriu!

ot tai problema Cha cha pasakyk kad jis tau bjaurus kaip vyras Cha cha ir niekada to nebus Cha cha. ziurint kaip stipriai jis pasiryzes eiti toliau Cha cha

tik negalvok nemiegot!!!
paskui gausi referensus ish jo- kaip sakew, ateisi pas mane, gausi geresnes pareigas.
pradzhiai…
TaurėGėlė

gerai, juokas juokais. toli eisi, mergiuk Mirkt.
o ryte, po permiegojimo, atejus i darba- virshininkui ishpusk akis ir pasakyk "o ka, man dar ir dirbti reikes?"
he he

tik negalvok nemiegot!!!
paskui gausi referensus ish jo- kaip sakew, ateisi pas mane, gausi geresnes pareigas.
pradzhiai…
TaurėGėlė

gerai, juokas juokais. toli eisi, mergiuk Mirkt.
o ryte, po permiegojimo, atejus i darba- virshininkui ishpusk akis ir pasakyk "o ka, man dar ir dirbti reikes?"
he he

Juokiasi

yra toks dalykas kaip padetis ir pinigai, todel jam maziausiai idomu ar jis man patrauklus…
Nekaltas

o pasakyti visada gali ir pasipriesinti, nebent tau labai svarbus tas darbas ir be permiegojimo negalesi dirbti Šypsena

darbas man labai patinka! Žliumbia

blemba, negaliu as cia taip viesai parasyti Cha cha

o bent pasipriesinti bandei? Šypsena

darbas man labai patinka! Žliumbia

[/quote]