*****

Siaip mano nikas visur kitur yra Dead girl , o cia toks nes norejau kazko kitokio, trupuciuka linksmesnio, nzn ar man pavyko, kaip tau atrodo?

Nebuvo minčių,o to metu per radiją kaip tik apie afganistaną kalbėjo-tai…

Bangoje uzsiregistravau pries kazkur 1.5 metu, pradzioje del SMS zinuciu, nes turejau nusipirkes mobiliaka. Tai buvo pirmasis mano mobas - MITSUBISHY TRIUM GALAXY Šypsena reikejo ant greichio ka nors sugalvot, tai pirmas tox pavadinimas ir sove i galva… va tokia kilme mano nick’o

O del reiksmes tai…

Todel, kad…as toksCha cha

[quote]Siaip mano nikas visur kitur yra Dead girl , o cia toks nes norejau kazko kitokio, trupuciuka linksmesnio, nzn ar man pavyko, kaip tau atrodo?
[/quote]

TaipTaipTaipaha!!!

na mano nick’as prilipes prie manes jau gana ilgai. mama budavo mane taip vadindavo, draugai.
pries kokius 2 metus (gal daugiau - nepamenu) “padarem” tinkla (dsl), buvau viena is pirmuju nariu =] taip ir pasiliko: Lolita, Lola, Loli, Lolitukas… kai vyksta kazkokie tusai tai kai kurie “naujokai” galvoja, kad cia mano vardas ir labai stebisi po to, kai suzino, jog mano vardas - Magda. =]

Todel, kad vienu metu buvau labai nelaiminga.

man ir paciai idomu pasidare…Cha chaGėlėsCha cha

Mano nick’a sugalvojo draugai,pagal mano kuno sudejima…Nick’as mano kiles ish zhodzhio shaiba(pas mus taip stambius bichus vadina) tai vat kazhkaip ir prilipo.kai kurie net vadint pradejo taip,tiesiog shaibox…Aš nekaltas

Na o as pats ji susigalvojau …galvojau uzsiregistruosiu kaip mane vadina Donas, bet buvo jau toks uzimtas, tai prieki kazkaip sumasciau prideti 007 ,nes kaip tik tada ziurejau filma apie James’a Bond’a Cha cha\
Vat is cia ir kilo mano nikas Taip

draugo brolis mane taip pramine, sake, kad labai panasi i gvineta paltrow (nzn kaip tiksliai rasosi…)

praktiskai visi duomenys—inicialai ir data, jei tik inicialu nebutu kas nors kitas pasisavines-datos nebutu, bet yra, kaip yra
Graži

mano nikas - profesines ligos pozymis Aš nekaltas

net nebeatsimenu kaip tas nikas gimeŠypsena bet jis jau seniai toks,oj seniai…Cha chaCha cha siaip ar taip,man jis labai patinka Graži

buvau spektaklyje "Geismu tramvajus" ir kita diena registravausi bangoje, todel pasiemiau vieno personazo varda. Siaip turiu kita, bet jau pabodes ir norejosi siek tiek pasikeistiŠypsena

Tikrai nezinauŠypsena O jei rimtai, tai kazkaip patiko zodis… Nors as gyvenime dazniausiai sakau galbut

na kaip matau beveik wisi turi sawo nicko atsiradimo istorijaCha cha

Kietas xebros sugalvota Cha cha

mano nikas neturi jokios atsiradimo istorijos… Aš nekaltas bet jis yra trecias jau cia… O siaip tai man grazu MoonGirl Šypsena

ir visas svaiginu… Gėlės Mirkt