****

Sunbaravykiai jie. Arba tiksliau - sustauskai.

na pagalwojau as dabar ir sumasciau kai ka:
kaip suprantu uzkelt i garbes pakila arba i gedos stulpa reik kazkaip paskambinus,na tai jeigu jau wisi sawe keliasi i garbes stulpus,o kitus gaili uzkelt,tei kodel negaili i gedos stulpa kelt?o gal zmones patys sawe ir i gedos stulpa kelia?Aš nekaltas

Jeigu kelia, tai tegu…Negi gaila Šypsena Nors tai atrodo kazkaip…na jau labai kvailai Šypsena

tai, kaip žmogus gali gerbti, kitus, jei savęs negerbia?Mirkt

Bet aš asmeniškai savęs nekelčiau. nematau reikalo ten tupėti…Šypsena

Tai kvaila,bet jei no to zmogus jauciasi geriau lai,o mes pasityciokimŠypsena

nieko blogo apie juos nemanau… ka nori, tegu ta daro… Šypsena
bet as taip nesielgciau… aisku, butu labai smagu pabuvoti toj garbes pakyloj Graži bet jei ne - vadinas, esu to neverta… Aš nekaltas

save keltis yra nesamone bent jau as taip manau bet jei jau jiems taip patinka tai tegu keliasi…juk ju pinigai ne mano.po to neissimoka ir gailisi…

na tie kas nesikelia patys gal kada sulauks kol juos kas nors ten pametesCha chaTaip

man tai be reikalo butu gaila saskaita gadinti Taip Liežuvis

Tokiu nepazystuKietas

tokie yra garbetroskos, o man ir su nuliu gerai :stuck_out_tongue:

jie toopaiCha cha

PiktasBlogai

manau tokie zmones kurie save uzsikelia jauciasi nepilnaverciais ar pan. ir uzsikele kazkaip ji kompensuoja.

O kas cia blogo kad zmogus pats sawi uzkelia? Juokiasi

man tas pats… jie nemaiso

kiekvieno zmogaus reikalas… Liežuvis
Bet as saves niekada nesikelsiu Liežuvis Nei per gimtadienius (tada zmones dazniausiai save uzsikele) nei per kaleas nei per kitas sventes… As savo nuomone apie save zinau Cha cha Cha cha Cha cha Ir siaip maloniau, kai uzkelia kas nors kitas Šypsena

Nesmerkiu tų kurie užsikelia patys. Tačiau aš tokioms nesąmonėms per sena.Cha cha
Man tai juokinga. Tačiau visada pagarbiai žiūriu į tuos, kurie neutralūs. Tokie tikrai sąžiningi.
Man atrodo, kad daug užsikelia.Taip, nes :

  1. Labai labai ten nori
  2. mano, kad niekas kitas ten jų taip ir neužkels ant tos išsvajotos pakylos.
    Deja, gal jie ir teisūs, nes save tikrai pažįsta ir žino, ką jie sugeba.
    Kita vertus, man atrodo, kad paprastos žinutės retai sukelia kažkokias super emocijas. Nu jei kuris bangietis man patinka, tai galiu parašyti paprastai žinutėje, kam čia siuntinėti, žaisti.
    Dėl manęs litų eikvoti neverta, nes man - dzin koks mano balansas ir kiek tų perlų.

O man tai Tu atrodai verta garbes pakylos vien todel, kad augini laabai protinga vaika Gėlė

Niu nezinau manes dar nebuvo uzkele

man irgi Taip