1

Tik nevaziuok i Vokietija su tokia spalva, nes gazdinsi visus vairuotojus,
ten tik policija su tokiom spalvom vazineja.
Bet atrodo labai cool Cha chaGerai

Geras,panasuss ufo alian TaipTaipTaip

Ir i mentus panasus ir i UFO tiesiog!!GeraiGerai O kiek kainavo nudazimas? Kiek tai gali kainuoti?Nustebęs

Nu super spalvaCha chaCha chaCha cha
Gerai visur ir visada busi demesio centre MirktTaipCha cha

spalva nereali. britva turi issiskirt is pilkos mases. super Gerai

chia panashus i ta kur per skuteriu varzybose buvo, tik priekinis sparnas rato kitoks Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

man vienai tik spalva ziuriu nepatiko Šypsena Šypsena Cha cha Cha cha

Saunu!Cha cha Ir spalvyte cool,ir apskritai atrodo nerealiai!Taipmaladiec,kad taip susitvarkei,saunu!Graži

zigzagas6 - Alus. Vienintelis ish visos shaikes teisus. Gyytis - internetinis mazhametis lochelis-kaimietis, manantis kad jeigu jo niekas nemato, tai ir nieko nesupranta. Davaj papasakok kajp ten tu zx12r taisei ir kajp ten tuos r1 statei?.. Tik kad zx12r turbut “gyvo” nematei… Norintiems pasizhiureti “jo nuosavo” baiko nuotrauka siulau nueiti i mobile.de, arba linku http://www.mobile.de/cgi-bin/search.pl?CountOff=102&DataNr=12&DisplayDeta il=11111111112872929&DoSearch=1&FormCategory=0&FormColor=%2e%2e%2eb eliebig&FormDate=0&FormEZ=%2d&FormKilometer=%2d&FormLand=%2e&am p;FormMake=60&FormModel=zx+12&FormPlace=%2d&FormPower=%2d&FormP rice=%2d&FormSort=0&Page=0&SearchCat=bereich%3dkrad%26sprache%3d2&a mp;bereich=krad&sprache=2&x=37&y=7
O kitiems dalyviams siulychiaw realiaw vertinti tokius lochelius - labai nesunku ackirti pagal bazara kuris zhmogelis net ant scooterio nesedejes, o kuris yra vazhinejes…

hahahahaaa Cha chaCha chaCha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

xexexexe ant rankos pirshtu taj galima suskaiciuoti, bet ka gali zinoti gal priesh kelias dienas pirktas ir niekas apie jo nemateBaisuBaisuBaisuBaisuBaisu
bet chia taj geras:D:D:D:D tikriausiai jis daugiau motomanuose nepasirodys:D:D:D:D gal net bangoj. dabar kaip demo vartotojas vaikshto po banga, kad niekas nematytu kad prisikonektinesBaisuBaisuBaisuBaisu:D:D:D:D:D

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

butu linksma,jei nebutu graudu…bet man linksma!!!Cha chaCha chaCha cha

Nu kietai cia Cha cha Cha cha o as galvojau kaip jis isliejo? O gal jis meistras koks, kad padare kopija? Cha cha

shiaip taj ishliet taj gal ir ymanoma tik tiek kad ta liejimo aparata kainuotu nusipirkti daugiau negu vertas butu motas.Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha