---

kaciau , agirdž… Drovus aš už tave balsavau !!! Cha cha Smokingas , tai čia išgydoma, jei gydaisi sąžiningai;]

…kuo daugiau tuo linksmiau jug Cha cha

Sąžiningai tai čia kaip? :]] Kitaip ir nemoku, nes nemėgstu sirgti :confused:

O pas mane ant palanges guli diskas su Foje dainom Nekaltas

nesekas Pavargęs

o man kaip tik atvirkscias vairiantas Nekaltas

sūnus Gėlė, tai mums teks tada atskirai mytą dviese daryti Drovus

na su jumis bet kada Apkabinimaso siaip as laisvas busiu,tik apie puse devyniu - na gal ir pavyks istrukti,nors labai abejoju Drovusna jus cia paderinkit,o as jau kaip nors pabandysiu issisukt Mirkt

lauksim, jei ką Apkabinimas

Em… seip tie mytai tikrai waldo Gerai Nekaltas bet jei bus sausio 15, nea… nes drauges gimtadienis;> ;H~ O jei sausio 22 - shaunu. Tik jau geriau butu neiti i ciuozykla ;>>~

norejau rasyt ta pati tik be drauges gimtadienio Cha cha aj vnz… gal yr 15 speciau Laimingas

o as isvis dar ne viename nedalyvavau…bet matau kad jums linksma buna Apkabinimas

o kodel nedalzvauji? Dalyvauk ir nenusivilsi Apkabinimas

na,kadangi tokia organizatore…tai kaip neeisi Laimingas Bučkisas nebuciau nieko pries boulinga Girtas Taip Gerai nors ciuozykla irgi neblogas variantas Šypsena

tai kad nzn…nesenai tik cia uzsiregistravau…ir nelabai dar ka pazystu…gal koki kita karta…kai cia truputi daugiau su visai pabendrausiu Gėlė Flirtas

Daugaiu drąsos ir pasitikėjimo savimi Mirkt

Nu va aš irgi čia retai kada parašau,bitei+ lankausi galima sakyti dėl mylimo motomanu klubo Šypsena ,bet…galvoju gal ir man nueit į mita ? Laimingas priimsit mus su inike? Šypsena

jej kaip nors fuksais shmuxais pavyx atvykt ateisiu Cha cha

jej 22 neateisiu, nes kashys, zalgiris su rytu, negaliu praleist;P

tai kad turiu as tos drasos ir pasitikiu savimi…bet kazkaip visada megstu pirmiau pazinti kazkiek zmones…nors ka as zinau…gal ir atvarysiu…jei nuspresit kada ir kur…