kai as keiciau tai firmoje sake jei tavo stiklas pakeitimas brangiau ir gavosi tarp naujo ir seno stiklo 40-50lt skirtumas tai dejau nauja o ten tikrai ne stiklita o i stiklita tikrai nevaryk nes kai nuvariau sake tik lietuvisku stiklu turi o kai paskambinau kita diena sake kad lietuvisku niekada neturejo Šypsena

Pasikeičiau langą Taip Viskas lyg gerai Nekaltas Sumokėjau 280 LTL. Kaip auto.banginiui padarė 20 LTL nuolaidą Gerai. Vienoje vietoje su guma kažkas, reiks nuvaryti pasiklausti ar nieko, o šiaip stiklas gražus… Lyg be jo važiuočiau Cha cha

Cha cha Aš irgi čiupinėjau stiklą, patikrindamas ar tikrai įstatė Cha cha, tik man seną dėjo… Tai, čia be stiklo keitimas tau buvo tiek? Reikėjo plastmasiukų? Bėje, tau dabar metai garantoja jeigu su jų stiklų ir pusė metų, jei su savo… Lyg tai taip Nekaltas

Plasmasiukų nereikėjo Mirkt Liežuvis O dėl garantijos pasakė, kad dabar visos įmonės duoda 3 mėn… Visa kaina buvo 300 LTL, bet kaip bangiečiui numetė 20 LTL, tai 280 LTL. Šypsena

Nesupratau… Stiklas tavo buvo ar ne tavO? Beje dėl 3 mėnesio jie knysa protą, pagal įsatymą 2 metų bėgyje jie privalo pašalinti trūkumus, jeigu jie atsirado dėl jų kaltės Mirkt… Jei jie to nedaro, jiems bauda nuo 500 iki 2000 litų Mirkt

Nesupratau… Stiklas tavo buvo ar ne tavO? Beje dėl 3 mėnesio jie knysa protą, pagal įsatymą 2 metų bėgyje jie privalo pašalinti trūkumus, jeigu jie atsirado dėl jų kaltės Mirkt… Jei jie to nedaro, jiems bauda nuo 500 iki 2000 litų MirktKokiu dvieju metu? Gal agurku apsivalgei? Kaip kas nors gali duoti 2 metu garantija, jei tavo lupena ant tiek supuvusi, kad gyvos vietos nera. Gal priklijavus ant rudziu klijai neatsoka? O kai pasikeiti sarnyra, taip pat duoda poros metu garantija visai vaziuoklei? Taip, kad apie 2 metus savo bobai lovoj papasakok, kad ramiau miegotu. Juokiasi

Jeigu paslaugos tikėjas nurodo garantinį periodą mažesnį nei du metai, vartotojas turi teisę pareikšti pretenzijas dėl paslaugos kokybės per du metus. Paslaugos tikėjas privalo pašalinti trūkumą, jeigu vartotojas įrodo, kad trūkumas atsirado ne dėl ekploatacijos metų padarytos žalos, o dėl paslaugos teikimo trūkumų… O tau tik tiek galiu pasakyti: nemoki pyysti, nereikia listi.

Automobiliams tam tikri gedimai iš tiesų šalinami kitaip nei kitom prekėm. O šiaip, be to ką rašo ar šneka paslaugos tiekėjai ar prekių pardavėjai, reikia ir pačiam gaudytis įstatymuose, kitaip tave turės ant kiekvieno kampo, panašiai kaip “Senukai” su savo “kokyybiškos prekės nekeičiamos”… www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=6020&Condition2 = 3 skirsnis 7 straipsnis.

2 Skyrius 4 straipsnis. + sugebek irodyti, kad tai acitiko del paslaugos tiekejo kaltes. Ir stiklui garantija iki pirmo akmens. Bet vis tiek malonu, kad perskaitei pats…

Mirkt O tu irgi skaitei… Šiaip aš ne tik skaitau, bet tuom plačiai ir naudojus Cha cha. Bėje retas pardavėjas tai žino, todėl paturėti juos problemų nėra… Šiaip tu teisus, sudėtinga įrodyti, jeigu labai užsišyyksi, galima kviestis ekspertus įvertinimui, bet čia jau tada, kai ant ponto neišeina paimti, o pac tiksliai žinai, kad teisus.

kažkas minėjot, kad stiklas įskilęs jau aštunti metai buvo. o tai kaip technikinę pravarant? nežiūri, kad stiklęs? nes pas mane keleivio pusėj link veidrodėlio skilęs, bet iš vidaus veidrodėlis skilimą paslepia, tai važiuot tikrai nemaišo. bet maniau, kad yra būtina iki TA naujos pasikeist. ar ne taip?

Tam tikslui yra banknotai su Jonu Basanavičium.

Xamlo, šitą būdą pati žinojau ir kiek reikėjo - vartojau Cha chabet kažkaip norisi bent kartą ir kitaip pabandyti Liežuvis

O aš ką? Draudžiu tau?

Pas mane stiklas buvo skilęs ties valytuvais, todėl praienant TA nekildavo jokių problemų, na jei kildavo, tai taip, galioja Jono Basanavičiaus taisyklė Nekaltas Laimingas