nu ir kajp?Patiko? Nekaltas Laimingas

dw Girtas Apkabinimas kada?Gal ryt? Angelas

visiska komercine nesamone… Blogai man nepatiko. nezinau gal kazkam ir patinka bet atsiprasau uz tai moket 12 ar kiek ten litu? nu pasaulis apsiverte Baisu

sio filmo tikraj nesu macius, nors mano drauge ji jau seniausiai turi Pavargęs Apakęs sake labai linksmas filmas ir idomus Liežuvis

Isversta kaip ir dazniausiai tragiskai PavargęsKompe pasiziurejau sita filma MirktMan tai labai patiko LaimingasToks lengvai ziurimas, paprastas filmas LaimingasO man tokie ir patinka Laimingas

Joo…Lietuviai niekada normaliai neisvercia knygu ir filmu pavadinimu…O ar eisiu ziuret dar neapsisprendziau… Nekaltas

ar juokingas??? nu keliose vietose mes su drauge zvengem…bet is sales vieninteles mes… Nekaltaska as zn… kaip jau sakiau nieko ypatingo Nekaltasnet nzn su kuo ji butu galima palyginti Nekaltas

Atsimenu kai skridau lektuvu tai ji rode… Nieko ypatingo… Nekaltas Eiline paaugliu komedija… Laimingas

Nu filmas gal ir nera stebuklingas bet 1-am kartui perziuret tai tikrai zb Gerai Cha cha

**

**

kas dar mate? Mirkt Žvaigždė

na, manes per daug nesuzavejo… Nekaltas Nekaltas tokiu filmu amerikieciai yra daug sukure, ispudzio nepaliko… Ne

puikus, nuostabus filmas! Man labai patiko! Taip Gerai Gerai Gerai

Paprastas lengvas filmukas Nekaltas

jau ziurejau laaabaj jega!!! Šypsena

Phun filmas labai Taip

Ish ta filma galima parsisiusti ???

is aprasymo sprendiu,kad idomu Nekaltas

maciau, visai normalus filmas Cha cha Šypsena