-

Kiltu sukilimas ir draudimą popsui nuimtu Liežuvis

niu o kas yra popsas…? kiekvienas ta zodi supranta savaip… vieni jau ir lenga rockeli vadina popsu… kiti technuske gali vadinti popsu… tei jei reiktu uzdrausti popsa… turbut muzikos neliktu is vis…Šypsena

…tai… ? :]

thanx… Laimingas ir pac nepasididžiuok pasisakyt… [;

Daugybė žmonių imtų nebesiklausyti muzikos.

Ten kažkas lygino Enya ir Butkutę, tai reikia paskaityti "A.Mamontovo" straipsnį http://www.delfi.lt/news/entertainment/music/article.php?id=3434432

POPSUI bana galima dėti, tačiau Popmuzika - visada tokia bus…

Hmmm…Manau isvis zmones vadina popsu tai kas yra populiaru.
Net gi tas pats eminemas yra pompastiskas atlikejas,zmoniu,kurie seniai ir "rimtai klausosi repo sulyginamas su Robiu wiliamsuNekaltas
Tad isnykus popsui…pvz.:rokas taptu Nr.1 ir velgi jis butu vadinasmas masine,blisgancia ir pigia muzika…na taip iseina popsu…Mirkt
Taip persasi isvada,kad muzikos sinonimas yra popsasJuokiasi

ma reve…tai tik mano apmatymasGeraiCha cha

Na na na.Zinot 50% muzikos yra popsas as manau na tai musu muzika butu skurdi

tvarka butu Šypsena

butu kulTaip

na tada isivaizduokit kokia Bavarija rokerius…
arba Gintare metaliste…
o Cicina antruoju MM…

na butu ziauru…

bet aisq to niekada nebus tai galima ir nesvaigt Nekaltas

butu jegaTaip

Tai klausytumem kitokios muzikos, bet visvien atsirastu kazkas panasaus i dabartini pop’sa Cha cha

jei uzdraustumem POPuliariaja muzika (kuri yra pupoliari dabar), kita muzika tamtu POPuliari. pasikeistu tik stilius, na galbut sumazetu visdelto komercines muzikos (nors labai abejoju). vel visokie bendziai (in LT) prikeptu vienadieniu plastakiu Cha cha

mano manymu nėra reikalo ryškinti žodžio ‘komercinis’… nes bet kokių atveju popsas tox yra :]skylė tai skylė… bent aš jo tai nepasigesčiau [; o kad išprotėtų, tai labai abejoju… paprasčiausiai laiką, kurį skirdavo dainavimui ar popso klausimuisi panaudotų kitiems dalykams, galbūt labiau naudingiems… :] o laikui bėgant… pamėgtų kažką kitą… nes žmogus be muzikos neilgai teištvertų… Nekaltas

o pac ten dalyvautum ? :] o šiaip tai manau protestuotų tik atlikėjai, vadybininkai or something… nes popso klausytojai… na bent jau mano nuomone, tai slabakai…Laimingas niuz gi ką tos fyfos padarytų ? o forsai svarbesnių reikalų turi… maybe… Cha cha

iš tikro ir aš taip manau… :]

skurdi ??? man rodos, kaip tik į dienos šviesą išlystų daug skirtingų ir įdomių muzikos stilių, kuriuos šiandien užgožia popsas…Nežinau

Jei popso nebutu,man taip galvos neskaudetu. Na,bet gal ir liudna butu… Dabar pvz as galiu isijungti mtv,pamatau kokia britney(atrodo taip rasosi) ir tada galima smagiai pasijuokt is jos kalbu ir "style’o"… Mirkt chi,chi…

o žinok Bavarija rokeriais ir Gintarę metaliste tai isivaizduojuCha chaCha chava tik cicino nelabaij… [;

taj to ir reikia… kas pasikeistų stilius… :]