+?

Dar neprasidėjus covid, pats bėgai ieškot adatų “po b latu”, leistis nuo pneumonijos kažką, o dabar jau bėda, kad badys. Nesusipainioji savo nuomonėse? Cha chaNesuprantu, nesugebu pasidomėt

nuo pneumonijos ir vel susileisiu, bet kaip teko patirt- sirgau as ta fignia, pagal juos jau pasibaigus modernos veikimui. tiksliau sirgau reiketu su '’ rasyt. tai daugiau to daryt nebematau prasmes. as taip nusprendziau, kas jie tokie, kad man diktuotu?

Kaip tabore panašiai. Bilotaitės morda pati už save kalba tuoj ir mladencus pradės tručint. Nenormalu realiai ir su tokia agresija į nepaklusiusus žiūri… Kad į babajus toks požiūris ok,bet į savus toks pats… po riaušių palei seimą kitko tikėtis neverta. O dar *gėjus*tiška vyriausybė liberali skaitosi itin Cha chaBl vakar per žinias tą riešutkevičių blakstienas pasidažiusį rodė da nu nx. Babajų prieglobstis tuoj busiem visiem Bent gaidžius naikins ko pastarieji po kol kas dar nesuvokia Šypsena

Bl, kaip varo dezinformaciją:"spalio 12 d. LNK transliavo interviu bei paskelbė tikrovės neatitinkančią informaciją apie velionį dr. Albiną Stankų bei jo šeimos narius: “Kaune palaidotas nuo koronaviruso miręs žinomas Palangos gydytojas Albinas Stankus, kuris nebuvo pasiskiepijęs. Kauno klinikų reanimatologai kovoja ir dėl jo žmonos gyvybės, COVID-19 susirgusi dukra taip pat medikų rankose. Išlydėti mediko ir politiko atėję žmonės pasakojo, kad medikas buvo įsitikinęs, kad koronavirusas kaip gripas, skiepytis nereikia, tuo tikėjo ir visa šeima”."Taip pat laiške nurodoma, kad velionis nebuvo gydomas ir jo gyvybė užgeso ne Kauno klinikose. Kauno klinikose nebuvo gydoma ir velionio žmona."lrytas.lt/sveikata/medicinos-zinios/2021/11/10/news/nuo-co vid-19-mirusio-palangos-mediko-seima-pateike-savo-versija-21350959

naktibledas™ | 11-10 12:40 Atsakyti privačiai nuo pneumonijos ir vel susileisiu, bet kaip teko patirt- sirgau as ta fignia, pagal juos jau pasibaigus modernos veikimui… Nu, nu, papasakok su datom ir kiek ta moderna veikia ‘pagal juos’ …

Nieks nieko tiksliai nežino,bet baust drasūs

nakciau, tau ir nereiks badytis, tu issiregines, tu kai kaip sriodingerio kate ir esi ir nesi cia.

Nesakau,kad idealus pvz ,bet atsirado ir nba veikėjas atsisakes 40mlnusd į metus vien priešindamasis priverstinei vakc jei nori dirbti. Tešlagalvio beavio Veto nuėmimas vakcinacijos kainos klausimu nuo darbdavio irgi žiaurus. Gal pasidalinam atsakomybe,o ne užkraunam ja kažkam. Man beveik px kas ir kaip,galėčiau tylėti rašau tik ten kur skaitau,mama mano dirba klinikose covid reanimacijos skyriuje. Ir gimjnėj du lavonai nuo covido kol nebuvo vakcinos.Mama turėjo pasiskiepyti žinoma aš prasirges antikūnių užtenka skiepo nereikia.tai stebiu iš šono

boka, o toks drasus liktum iki galo, ty jei reiktu uz savo rasliavas ir atsakyti? ar liktu slapia vieta, ty rasiau ne as, o kate per klaviatura perbego?

Už savo žodžius žinoma.ne mokslininkas esu,bet valdžioj jų irgi nematau

Idomiai ziuriu prie iejimu i pc, vis praspiria lauk nuo duru su kazkokiais popieriais ale antikuniu testais arba po testavimosi kur galioja 24val. Paplepėkim

boka - tai patikslink, apie kokie gaidziu naikinima eina kalba. ir tada atstovek bazara ok?

Akropelis rašo, kad daug dokumentų priima, bet realiai tik GP arba Europinis turėtų galiot

gydytojas Albinas Stankus buvo 79 metu. Yoyo nuo koronos mire Juokiasi

Kas tau neaišku kas parašyta ir už kokius gaidžius aš stovėjau pasufleruok ižeista moteris esi kažkada pasiūsta ir tiek žinių Suflioras asmeninis,kad netesti asmeniškumų muslimai ir gaidžiai nesuderinama.

Sventasis . Tie ativakseriai su kuriais bendravau netyčia klysta. Miršta jie nuo turimų ligų senų,bet jei korona tam padeda tai nuo ko skaityti mirė? Gripas net būtų sugebėjas padėti… bet žmonės,kad ir su problemom,nebūtų mirę be viruso belekokio…

Ten visada masina statau, jeigu vietos buna. Kaip gaila, kad pezo prie bmw nestovejo Liūdnas P.s. paemiau pezo siandien pezo centro, sake: viskas normaliai, automatine dezei taip ir turi buti, syla ble Cha chaTiesa nuveziau tosolo zemiau min, atsirado virs maks, sake nepyle Cha cha Širdis pezo

triukst, kuris pezo? ir kodel pezo? Mirkt nes - pigiau, gerai ir graziai? Šypsena

meiluzei po wageno gal tris is eiles francuziskas masinas buvau nupirkes, ne naujas aisku, bet tai qrwa kaip as su jom prasikeikiau Veee Daugiau jokiu masinu kur warliarankiai prisiliete…

Bent *skylė* tikra pasijautė. T.y. *skylė*,kuri kažkam rūpi be reikalo prisipažinai auto forume apie tai… Cha cha maža kokia boba skaito