3 :)

mano galva ateitis bus tokia, kad išvis asmeninės auto išnyks. Bus tiesiog kažkokios ale autonimiškai piluotojamos dėžutės gatvėje. Įsėdai, pasakei balsu kur reikia ir veža tave tos mirties kapsulės. Bet man ir patogiau. Pvz piko metu kur iš darbo gazuot į namus 15-20min man yra gaidys konkretus. Aš geriau jaučiuosi į autobusą įsėdęs ir tą 20min skyręs skrolinimui ar skaitymui literatūros, ar tai žinių žiūrėjimui ar pan, bet tik ne vairavimui. Koks tas malonumas vairuot gali būti sėdint kamštyje su dvilitriu traktoriu kasdien? Jei jau iš benzingalvių pusės žiūrint, tai turi savaitgalinę typer, ar r1, ar ten blogiausiu atveju kokį 135i cabrio, ir išlėki savaitgaliais prasivėdint - čia kaifas, bet ne kasdien smaukytis su mašina Ne

nesipykit dalyviai Apkabinimas Cha chaAlgirdekas, o ką tu ten pastoviai dročini važiuodamas tam ekrane, kad jau taip labai biesina? JuokiasiLyginti su F10 tai irgi proto reik turėt, šitos klasė yra 3er, c ir a4… MirktMan asmeniškai patinka visiškai minimalistinis dizainas, nors visą laiką buvau (ir esu) iš tų kur kuo daugiau ekranų ir visokių leliakų Juokiasi

Rafi, tavo ta typeR rakum ir pokum batmanas istratins, o jam matai blogiausiu atveju 135i Cha chaKapsulės is centro dačnikus vezios Girtas

brisiausgalas , tu galvoji kad elektromobiliuose nera alyvos ir ji nevarva is ju ? patarciau pagalvoti is naujo

batmanas? kuris batmanas? 520i? ar 520d? Ar tau smagumas reiškia tik tiesiai 0-150kmph? Cha chabeje typer 5,8sec spuogui visai nieko ir tiesiai judėt

brisiau, apie mūsų kartą tėvai pamenu taip kalbėjo, bet kažkaip dar mokam kapotą atsidaryt ir pasiremontuot (nelabai iš tikrųjų) Cha cha

Man didžiausias EV pliusas - momentinė galia, t.y. tada, kada reikia. Jei kažkoks lagas yra, tai labai labai minimalus. Aišku nekalbu apie tylu veikima, dyzelio vibracijų nebuvimą ir pan Cha cha

tips, nu nesakyk, nemokam mes nieko. Aš realiai irgi pats nieko nemoku, nes nuo mažens neįdomu buvo technika ir augau mieste - t.y. laisvalaikis buvo sportas, sėmkių gliaudymas prie įėjimo ir pc geimai(q1 q2 q3 red alert, starcraft, diablo, cs, heroes ir begalė kitų). Visiškai technika netraukė. Dabar kai gyvenimas privertė pašpikuliut transporto priemonėm, tai atskiriu starterį nuo generatoriaus, ir akumuliatorių išimt sugebu. Gal net reikaliu esant ir generatorių sugebėčiau pasikeist, bet klausimas dar Cha chaO kiek mano draugų yra, tai jaučiu 95proc jų net akumuliatoriaus nepasikeistų, o jei pasikeistų, tai pusę dienos vargtų Cha cha

Gmc, naują dyzelį teko naudoti ??? Q7 nebuvo jokio purtymosi ar kažko panašaus Ne P.S. Aš už benzą anyway šiam momentui!

Pvz piko metu kur iš darbo gazuot į namus 15-20min man yra gaidys konkretus. Cha cha

Gmc, sakai pas bmw 50d yra lagas ir nepasiekiama momentine galia? Cha chaJus kodel nekalbat apie ekologija? Cha cha

Tom4s>Teko, bet 2008 Cha chaFaktas, kad ne visi jie vienodi TaipKai kurie ir sildo gerai ir syla normaliai. Kai kurie ir turbo lagu neturi. Kai kuriuos net gesint galima iskart baigus važiavima. Visko yra TaipBet nesulyginama su elektra siuo parametru.

Tai aisku nesulyginama, eelktra lyg vezimas su 4 ratais, lyginant su masinom.

Bent iš foto tai salions reto šlykštumo.

karantino metu mazai vaziuojant variklio garsas, vibracija ir kiti senobiniai dalykai taip nostalgiskai nuteikia Girtas O ateitis tai batkai ranką bučiuosim dėl pigios elektros.

Batka ne amzinas, reikes tai kikimarai papa buciuot Juokiasi

VIN’as | 03-17 09:52 Atsakyti privačiai brisiausgalas , tu galvoji kad elektromobiliuose nera alyvos ir ji nevarva is ju ? patarciau pagalvoti is naujo Vinai, as dar su ‘hebra’ ant Desnukes dedavau ‘vyrisko’ sakes ir panaisai , o dabartiniai net ne visi su dviraciu moka vaziuot, o apie ‘tiurlingus’ net nesneku. As sakau , kad ne alyvos ten nera, bet kad PX jiem ant tos alyvos ar kas ten yra/turi buti - kad ir garo variklis po kapotu Juokiasi vaziuos mieliau kaip Rafis autiku ir maigys tapsnokli, masina uzsisakys aliexprese ir t.t. ir panasiai… Tipsui - as arklio nepakinkyciau turbut Cha cha nors tevas gal dar ir sugebetu Ufff

Taigi del evrosojuzo ikals kad nama statyt turesit A su 10 pliusu klases, kuris ten pats elektras gamins, tai ir bus kuo kraut elektryckas. O dar kai paskui su tuo vdv betmenu pasirodys kad legaliai negalima net is kiemo isvaziuot ar ten koks draudimas /mokestis metinis kibira euru kainuoja, kazi ka dainuosit? Bus jaunimui meinstrymas elektra, a mes seni dinozaurai i pavesi eisim, ir galesim pasakas sekt kad matem W12, V8 jaunystej gyvai Ufff

dr>Nežinau, pvz MB EQC sako kad net labai geras GeraiTaip, dauguma eilinių turi problemų su garso izoliacija, mažas pravažiuojamas atstumas ir pan. Bet eiliniam ir smagiam važinėjimui, traukos pajautimui tai elektra man Gerai

Gmc, niapik, bet po babuinų tau traukos pajutimui beveik užtektų Vespos 50cc Cha cha