5!

Ramigis Gerai “kelkis, astronaute” Cha cha

Priminei apie ž Cha chaJoskes klausia, is kur tu bl tiek pinigu turi nieko neveikdamas?? Is spinteles paimu… O is kur spintelej atsiranda? Zmona Sara ideda. O is kur jinai gauna? As duodu. O tu is kur gauni jai duoti? Bleee tu jobnutas, taigi sakiau is spin-te-les!

Tips Juokiasi Juokiasi

xvatit pi5det nesamones. o “vienišių” klasėje buvo pirmas ir padarė tai, ko nei vienam lietuviui dar nebuvo pavykę padaryti.

o senis antibiotikas tipo ni v sciot? Cha chatu rimtai? Cha cha

Na senstam, poreikiai mažėja Cha cha

O tu antakius matei Pavargęs

ei, tai ir negali visiem vienodas grozio standartas but, susimustu visi prie vienos mergos kitaip. baturina irgi ne is pieno plaukus, bet skant, turi kitu +: lt.wikipedia.org/wiki/Jelena_Baturina

Dar Širinskienės grožį aBtarkit Juokiasi

Visi tik svetimas aptarineja, o savu niekas neikelia. Matyt geda arba nera ka kelt Cha cha

Tai cia gan dazna istorija, kai vyras normalus, o jo antra puse svinamatka. 18m gavo ibliaut i tefteli, galva susisuko del pezdos ir viskas. Kiba is jusu kiemo tokiu istoriju nebuvo? Cha cha

Na tą jauniklę būtų pigiau sutvarkyt, bet brangiau išlaikyt Cha chakirve - bijom, kad nenužiūrėtų kiti dalyvantai Taip

Kai buvau pacanioks ir Jūrmaloj ruskela davė tai jobtvajumat kokia jin man graži buvo Juokiasi

Remigi Cha cha rožiniu akiniu efekc Cha cha

Kai jauni buvot tai ir bb geriau stovejo ir p*sot bet ka, kas tik dave, o ant senatves kokie tai isrankus sexo gigantai patapo, tik klausimas ar jaunikles jusu nori ar pinigines. Atsakymas tai aiskus ko Cha cha

as buvau idejes-praejusi 5tadieni, istryne fotke-cenzuros nepraejo, matyt Laimingas

Va sitas tai tikrai zino. Jo reikia klaust Cha chalrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/01/15/news/buvusi- p-grazulio-padejeja-tvirtina-kad-seimo-narys-pasiimdavo-jos-atlyginima -tuo-metu-santykiai-buvo-artimi–17901852/

ABtemimas Valio Cha cha

Jaunystė Cha cha

tai aisku,musiet is kuklumo, akiu negalejai pakelt ir i veida paziuret Laimingas