777

youtube.com/watch?v=f55CqLc6IR0 Geraiwe are here to drink your beer Cha chazjb LTV duokim garo gabalas Cha cha

youtube.com/watch?v=ubk9AyR8wxY Valio

Normaliai BTC 22k€ Apsvaigęs

Padeginėjo tvartus kažkada, stumdė kontrobanda, čia tik keletas. veiklos sričiu kurias išvardinau, o dabar matai jau talentingas verslininkas. Gal į PM keliam jį? Juk vyras žino kaip reikalus tvarkyti. Taip Suprantu daugelio čia esančių nuomonę, daugelis iš tų laikų bandintų seniai jau legalizavozosi ir dabar dalyvauja tame pačiame katile, bet visi jie realiai niekada nebuvo tikri banditai, o tik žiūrėjo kam pačiulpti ir reikiamu momentu surikti. Taip Bet to niekas taip akivaiždžiais nebandė tapti gerbiamu futbolo rėmėju ir globėju. Jeigu tikrai norite, kad jūsų vaikai gyventų laimingoje šalyje tai tokių nesąmonių turi nelikti. Ne Prezidento duktė grįžo namo !!! !!! !!! !!! !!! Visi dabar alpsta dėl to, na ir kas? Jis prezidentas. Cha cha Aišku prastas. Ignoruoju Bet Šimonytė naudingesnė seime. Gerai

dr, Kažkas turbūt kraunasi babkes. Nekaltas Bet tuo pačiu jas praranda. Cha cha

nu jei kam čia su švinium viskas ok - tai mum bišk ne pakeliui… Ufff

Ko tu čia ardais? Niekas čia to tavo Šviniaus negina. Tiesiog normaliai buvo pakvescionuoti teisių aspektai. Tu gal dar nekaltumo prezumpcijas panaikink tam tikriems asmenims, nes jie yra Tas ir Anas. Cha cha

anelka - pateisinai su LFF, tai dabar ir su LTOK išvartyk Gerai Veee

Auri - turiu draugų, nukentėjusių nuo jo dabartiniais laikais. Prezumcijas gali pasidėt į bardačioką Ufff

Darėnas, tai kuo tu skiriesi nuo jo?

Nezinau, ziuriu ta Tusiko video ir kankina baisios mintys. Nenorec sau tokio kotleto niekaip. Nu ble tas jo virinimas kur papuola su kempu, gruntas is balionelio tai nx. Ir gal as nieko apie skardas neismanau, bet viena kart deformuotas metalas visada links per ta pacia vieta ir niekaip tu jo atgal neistiesinsi, kad jis turetu savo tvirtuma. Tai man tie patampymai ir privirinimai kazkaip nerimtai ziurisi. Bet cia aisku tik mano nuimone.

futboliukas tai tik verslas, tikrai ne sportas, savu laiku kruojos keli funkcionieriai pazinoti, dabar futsal virtuve is vidaus zinoma, nera ten sporto Ne , o malinauskas is 2 faktų 5 filmus po val. ir daugiau prisitusciakalbejo Cha cha o patreonas trešia toliau

Darenai, jei rimtai nukentejo, tai kelio atgal nera. Reikia gesinti su visam Taip Cha cha patronai malinausko prafinansuos Cha cha

Va kaip lengvai viskas nuleidžiama, viskas jau buvo, buvęs ten, o ką jis tau blogo padarė? Juokiasi Kosmosas Klasta

Neturiu ką pridurt

Malinauskų Skyrma žaidžia savo žaidimus. Deja, tie žaidimai yra liaudžiai opiumas, emocijomis pažaisti, tenkinti savus interesus. Kodėl neimami fundamentalūs klausimai - jei federacijos načialnykas negali būti teistas, kodėl Seimo narys gali? Kodėl, kalbant apie ta patį načialnyką federacijos, nekalbama ką jis blogo paadrė toje federacijoje, o tik jo reputacijos aspektais imami, praeitis? (tiesa, aš visų Skyrmos video tikrai nežiūrėjau, jau nuo pirmo pavaragau, tai gal ir imta kažkas). Man tai čia kaip Berluskonio klausimas Italijoje biški. Cha cha Darkart - man irgi Švinius nepatinka, bet realiai, na negali tu su juo susidoroti jo pačio priemonėmis ir tikėtis, kad čia viskas okay. Norim būti teisinė valstybė, bet priemones norime rinktis viduramžių. Man tai atrodo labai dviprasmiška. Gerai Blogai

Suprantu, kad pasakoriaus pasakaites jus labai uzkabina, tai reik dar keraso inpilt Cha cha. Isteigiam juridini asmeni - asociacija, kad rimciau skambetu steigdami dadedam zodi Lietuva pvz, Lietuvos AB acociacija - juridiskai skirtumo nuo LFF absoliuciai jokio. Pastatom nakciu prezidentu ir tada pasakorius per jatuble pradeda pasakot, koks nakcius blogas - banditas pa zizni, ant uslovkes sedi, su sakutem zmones puldineja, ujujujujui negali asociacijos vadovu toks buti ir t.t., kaip ginames? Siunti nx pasakoriu ir ieskini ivarai uz nesamoniu kalbejima. Vien tai, kad nakcio banditas neatima is jo teises asociacijos vadovu buti, kuri nera valstybine, o tiesiog bendraminciu isteigtas juridinis vienetas tik asociacijos organai ir sprendzia, kas jos vadovu bus, o ne pasalieciai, netinka LFF kurk nauja LFF gal FIFA ir UEFA ja pripazins, kaip futbolo interesus LT atstovaujancia asociacija ir senoji LFF pati mirs Taip

Jei sakutes is jo atimtumete, tai visai geras butu prezidentas, nes… kasdien begioja nu…youtube.com/watch?v=viYcU7GSfGYArba Laryska statyti irgi butu neblogai Cha cha

Remigis™, jei tu nieko apie skardas neišmanai, tai bura nieko neišmano apie termostatus, o aš - apie buros nieko neišmanymą apie lenkiškas prekes Cha cha

Nu ble, Svinius LFF, tai tas pats kaip Rafis butu naudotu automobiliu prekiautoju asociacijos atstovas rysiams su visuomene, gerinti perekupu ivaizdi visuomenes akyse. Butu gerai? Turbut nlb. LFF nera tik vietines reiksmes asociacija, ir tokie dalykai neturetu but laikoma normaliai praktika. Kita vertus, pati fiba, panamos popieriuose gana placiai nusviesta. Tai tokios lietuviskos peripetijos, palyginus-tik gelytes.