7

Gmc, nors anas man arčiausiai namų, bet ne, nebus to. Cha cha

Auris>Bet jei atvažiuotum arčiausiai namų ir pasuktum galvą į kitą pusę nuo Lexus - tai išvis 2 mašinas už Bmw kainą paimtum Cha cha

Bet ar džiugintų? Cha cha

Žiūriu, BMW G serijos M’kei pastatė xDrive Vau! Čia dabar, kas per naujovės? Cha cha

Auris>respekto 0, girdėsis lapų šnarėjimas, papildomos išlaidos ant vyčio ir registratoriaus. Jaučiu nedžiugintų Ne Cha cha

Tom4s, dirbu sostenoje, ir pardavineju mersa Gerai As ziuriu, kad vycios draugelis neblogas esi, dedi galva uz audi kaip reikalas, jau ir realybei gal draugeliai, ar dar neperaugo jusu santykiai i aukstesni lygi? Juokiasi

Auri, labai gerai padare su mpke ir ixdraivu, yra “drift mode” knopka ir tada atsijungia visiskai priekis, nebepakanka sukibimo startui, bet nemazai pirkeju vis dar rwd nori, sove du zuikius vienu suviu.

Šovė, tai šovė, bet vis tiek negalėsim technologiju lyderiu vadinti - MB jau kuris laikas šitą bajerį siūlo, ar ne 4matic+ vadinasi? Cha cha

ibb.co/fuF9bRibb.co/bsHcVmGrazolis Girtas Myliu trb geriausia varianta pavyko atrast- naujas, 70 evreju. Girtas Cha cha

Dizaineriai kurdami sitos audinės gala jauciu naudojo star wars filmus kaip įkvepima static.comicvine.com/uploads/original/11111/111113706/462 3824- 8633119166-latest

nepatogu bulves skusti, o pagal paskirti nepanaudosi, ka cia bepliurptum

MB lyg ir nelabai senai ta naują sistemą pasiūlė. Jokio šiaip skirtumo, kas nuo ko, esmė tik ta, kad technologinis lyderis, kaip suprantu, tokios neturi. Cha cha

pagal kokia paskirti? Cha cha tai paskirciai ir virtuvinis svinariezas puikiai tiktu. Juokiasio shito daikto paskirtis- man dushia dziuginti. Cha cha kaip ir keliu markiu protivogazu Juokiasi, kastuveli irgi isigyjau, kur CD uzrode, ir net autentiskai briauna ant stanoko man uzgalando. Cha cha turiu da geigerio skaitikliu, visokiu sviecianciu laikrodziu is komandiniu shtabu. Cha cha traukia mane kazko prie shitu daiktu. Linksmybės Cha chaWilis, kap su policajais, jei toki masinoj atsitiktinai suranda? po antikvariato megeju galima vartytis, jei shtyrius dekle?

jei ku.rva su triusikais, davatka ji nuo to nepatampa…

bauda? ans man toks mielas, kad as daba su juo miegosiu po pagalve kuri laika ir visur kartu tampysiuos po striuke Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

youtube.com/watch?v=JO9phMIF23k&t=54skiek shitas bmw visokio kipiso mates Girtas Kietas Cha cha

Selection of COP relevant vehicles Kas cia per *pimp…*nia e90 komplektacijose raso?

Tas COP kiek pamenu, tai reiškia, kad mašina atitinka toje rinkoje keliamus reikalavimus, pvz. Co2. Pas mane lyg irgi yra tarp opcijų.

sikseri, o tau i silkiu fabrika tokio nereikia? turetu gerai vidurius verst Nekaltas dar gal ir bizni padarysi - paaiskes, kad praktiskiau uz visus iki tol naudotus irankius Nekaltas

Zhakai, teoriskai i musu krašta turetu vežti su Euro0 Juokiasi