!!!

Ale žavu, kaip kruvinom ašarom dabar verkia visi, pradedant mūsų analitikais, baigiant BBC, kur pranešime apie laimėtoją Trumpą pavadino “political outsider”.

USA ni to, kad kaimynai, jie okupantai. Cha cha ble savo raketas ir abramsus stumdo po musu teritorija, o kai realiai kita valstybe, kuri yra artima kaimyne, i tai reaguoja, nes tai susije su ju paciu saugumu, bezdziones kelia bangas ir provokuoja. realiai bezdzionems gerai, kad europoj neramumai, nutruksta prekybiniai rysiai su kaimynais. baksas nuo to tik stipreja. bezdziones visad kariauja svetimoj teritorijoj, ir primeta ‘‘islaisvintojus’’. Juokiasinu i nx ta amerika, banditu shaika ble.

Tai nafta dabar pigs?

siaip as nesidomejau labai tais rinkimais,bet kiek pamenu Madonos net oralinis zadetas nepadejo,Barbarako pasisakymai pries ryza,nba padangos Žvaigždė ir popsuchininkai pries ryzika,ale vis tiek laimejo Juokiasi

Nerka, nafta jau pinga

dr lietuvoje gi irgi visi buvo pries valstiecius, o tie pist ir laimejo

Ta prasme nafta pinga, nes šiandien doleris krenta, ar nafta jau pinga dolerio atžvilgiu ?

Nafta dabar priklausys nuo saudžių, kaip jie reaguos. Esmių esmė yra ta, kad naftos kaina yra svertas kuriuo reguliuojamas deguonies padavimas Rusijai. Tik va vargas yra tas, kad niekas realiai nežino, ar užsukus deguonį bus geriau ar blogiau. Nes realiai jei subankrotint Rusiją, tai tuomet galima pamatyti tokį chaosą ten, kuris visiems atsilieps bloguoju. Tai ir žaidžia tomis naftos kainomis, kaip per banditų kankinimus - biškį prisuka, pažiūri kas bus, vėl atleidžia. Aš mąstau taip - kadangi laimėjo saudžių nedraugas, tai tuomet, saudžiai gal norės su Putinu būt draugais ir pakels naftos kainą. Bet kita vertus Putinas turės aCiprašyt prieš tai už Sirijos “sukilėlių” bombinimą, kuriuos remia saudžiai. O kur dar respublikonai, kurie irgi saudžių draugai dar vis. Painu, labai painu. Trumpo vietoj aš dabar suinvestuočiau gerai į gyvybės draudimą Cha chaEdit: nu dar nereikia pamiršti kad saudžiai turi prisipirkę gyvą velnią USA bondų ir jei norėtų galėtų juos mestelt į rinką ir taip nusmukdyt dolerį kaip reiklalas. Juk tuo ir grasino, kai Senatas priiminėjo billą, kad 9/11 aukos galėtų duot į teismą saudžių valdžią už organizavimą. Edit2: nakt, plyz tegu okupuoja mus jankiai. gyvensim kaip norėsim, plius dar federalinio biudžeto pinigus naudosim. NBA komandą turėsim. tik va kur jie taip užgaišo ką?

realu, kad pasistumeta link kanaplios legalizavimo? Juokiasidaugiau klausimu neturiu.

joa, tas legalizavimas geras kažkieno strateginis žingsnis. dešimt metų papūs populiacija ir vsio, neurojungtys gone, intelektas minus 10-15, galima visus ganyti daug pigiau nei dabar per visokias politinio manipuliavimo priemones. O visokius ten rimtus darbus kur reikia koncentracijos vis tiek robotai darys po 10 metų.

Juokiasible, trb 20 metu rukau zole, kada prasides tos bedos su koncentracija ir protinio darbo dirbti nebegalesiu? Cha cha

Tu - gyvas pavyzdys, šiaip. Chrestomatinis. Cha cha Tau RU praplovė smegenis, kai su Žirinovskiu gėrei. Cha cha

Na, neatsakysiu aš tau į tą klausimą, nes tai jau būtų iš mano pusės kišimasis į kito žmogaus reikalus. Jei tikrai tvirtai tiki, kad nėra neigiamų poveikių - galiu tik nuoširdžiai ir be ironijos palinkėti, kad laikui bėgant paaiškėtų kad taip ir yra iš tiesų.

Tai, kad as ir pats beveik rusas esu, jmj. Cha cha

LS>tam tikrais atvejais ir politine padetim,labai sueitum uz koki rupora,ale panikai skleist Cha cha taip rimtai ziuriu isigilines i tai,kas is esmes neturetu kelt kazkokiu baimiu. viskas bus ok,donaldas yra tik zenkliukas ant masinos kapoto,ten tiek tu zaideju politiniu,kurie viska eile metu reguliuoja,kad net manau niekas neisivaizduoja…ka lieps sakyt/daryt donaldui,ta ir darys,o ka zadejo pries rinkimus ,tai tik priemone juos laimet Mirkt

Tai kada Putinas ateis pas mus ???

dabar nera saibu,kad kazkur eit Ne ruskynas badauja,o maitint nera uz ka.

Dr - man patinka tavo atsipalaidavimas, tam tikrai atvejais LaimingasBet 270 mln. kitatikiu nuzudytu per džihada per 1400 metu man kazkodel neleidzia atsipalaiduot.

Tai kad berods is tos kruvos referendumu kur kartu vyko tik 6 valstijos del kanaplios pasisake… Kas dauguma senate tures? Cia gal dar kazkiek pristabdytu dedule trumpuli

LS>as per eile metu supratau,kad panika(netaikau siandieninei diskusijai)skubejimas,lekimas kazkur,padidina tikimybe kazkur suklysti,todel as kaip privengiantis klysti niekur neskubu,nelekiu ir nepanikuoju. o kas del pasaulio ivykiu? bliamba,gi puikiai supranti,kad yra grupe zmoniu,kurie zaidzia zaidimus politinius,gal mes del tu babajanu be reikalo pergyvenam,gal juos specialiai isileido,kad paskerst ir prisigamint is ju detaliu nauju,jaunu europieciu? Juokiasi