5

^ skaudziai Juokiasi

Trūshka> nezinojau ,kad buvo… galvojau cia as vienas tik toks isklrypelis ir galiu tokias foto deti Juokiasi

Raimukass>bet tai prisipazisti kad iskrypelis?o bet taciau vistiek bana uzsidek Piktas Juokiasi

uz tai ,kad iskrypelis ar kad sita foto ymesciau? Juokiasi

uz tai kad imetei nuotrauka,kurioj iskrypele Cha cha

paulyz, tai jei normali, tai kaip tik turetu negeda but rodyt… Cha cha

jai cia ji is jav tai dar visai neblogai atrodo Gerai

voisniz : negeda, gatvej juk vaikstome kartu Laimingas Bet mesti nuotrauka i smaukalu portala - gal aciu Laimingas Cia tik ziurkiu vieta Juokiasi

smaukalu portalas Žliumbia Juokiasi Paulyz pats jame sedi Cha cha

jep Juokiasi na nesakau kad 100% smaukalai, bet kokia 90% tai drasiai Juokiasi Juokiasi

galeciau parodyt. bet cia ne ta vieta kurioj noreciau rodyti. tiksliau ne ta publika.

cia jau reikia jaustis stipriai uzgautam, kad po tokio voiznio paraginimo pult det fotkes savo panu Šypsena

nedekit jei nenorit Cha chatik negalwokit kad wisiem etalonas yra papai kaip karwes tesmenys, ir weidas kaip nuo holiwudo filmu Cha cha

tai va butent kad cia visi isivaizduoja holivudine grazuole

man etalonas pokolkas Šypsena jaunas as dar Cha cha

tai ka darysi, buwau ir as sawo idejes, nu ka ispeike, o man px, gal bnlogai buwo kad nenuoga buwo. arba zmones is pavydo taip daro

as irgi nesenas Kietasbet sita net ne fyfa. kazkas daug baisiau

apie sita niekas ir nekalba Cha cha Voisniz> man tai viesai nieko ta tavo drauge.

Raimukas> sita nurengus pamatytum ne tik kad isblyskus bet ir stora Ignoruoju kojos trumpos, papu nera. zodz su sita visai ne kas Cha cha Liežuvis TOYO kam tau Moteris det, pas pati plaukai kai pas Moteris Be be be

o man gotui, isblyskusios Myliu, papai irgi turi but ribose, ir zinau kad NEturi turet siknos ir ir snukio kaip sita Kiaulė (nors abu galai nelabai ir skiriasi)