Tony hawk pro skater 4

ok , aciu , nu bet su auksu zmones pavaret Šypsena))

Walio! Gerai, kad pasakei OT antraip jei neberastum posto (ish mano puses) Cha cha

Alekna rulina.JEGAAAAA

e o gal kas galit i tako serva imesti thps 4? arba i cd ir pastu atsiusti? (nors tai nelabai tiketina ;])

vis del to rejks ir man per mirc`a siustis tuos ghemus…o del thps4 taj unreal visa jau seniai perejau !!!patiko ziauriai!!!Šypsena

Seniai ??? kad jis ishejes neseniai Laimingas kazhko netikiu nebent priesh savaite perejai ne daugiau :-\

cia zmogus ant PS turbut perejo

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/201.50928.387…-=(58108
5685

hey paziurekit kaip cia pereit, nu nuvaziuoju iki galo bet nieko, tiesa ne nuo pradziu pradedu manuala, bet tai uztat parasytu failed jei nuo vidurio negaletu, o tereikia pradet manual persokt ir vel manual?

ish kur gauti gal kas galit pasakyti?IRC nesiulykit nes labai prastai siuncia?

gal siunti ne nakty arba is leto boto Šypsena

nu tai niekas nezinot?

bandziau instaliuoti bet nezinau koks serial number ,gal zinot koks

P4EPBTIQDAIH7WXM Mirkt

Siaip nelabai jis kuo ir skiriasi nuo 3-io neskaitant misiju pasirinkimo Nekaltas Ka reikai daryt pirmam parke Cha cha, kur tosk negras su fotiku sako, kad reikia kazko 10 padaryt kol paradas vaziuoja???

jei reikia,rasyk i privata.pas mane kompoe kazkur sedi failiukas su visa info apie konfiguravima

gal spine transfer? Laimingas o gal paprastai persokti?

Ne, Spine Transfer’ius reikejo pirmoj jo uzduoti daryt…Nekaltas

Misija ZOO.

Kaip pas dieda i akwaparka ilyst? Itariu, kad reik jog dramblys turi duris iswerst, bet kaip ji, gaidy, priwerst is wietos pajudet?

SycoraX jau rase, uzsok ant nugaros dramblio ir paciuozk, tai padarysi sokdamas nuo stogo salia kur yra

as turiu thps4 pilna versija kompaktuose…jei kam reikia rasykit i [email protected] …siaip nerealus geimas bet labai lengvai pereinamas…galetu sukurti daugiau miestu…ir ciuvaku…jei ko reikia rasykit i e-mail…galiu atsakyti ir thps3 ir mhpb klausimus…ir apie kitus extreme sporuts…kreipkites…Cha cha Tūsas