tokio dar neteko uzmatyti

Wori bazinis niekam neidomus, o juo labiau nuo 40 tikrai ne 3.0d Mirkt Nu vienok kaina grazi to daikto Šypsena

Manja - tai tegu dabar tustybes myletojai jais dziaugiasi. Po 10m nusipirksma ir mes Gerai Kainuos nebe ~60 o 10-16 Gerai Cha cha o tada mes busime ponai!

Palauksiu 15 metu kad kainuotu 7-9 va taga jau galima bus svaigt apie pirkima Cha cha

o man E60 pagal savo pinigus kuo toliau, tuo graziau atrodo (sedanas)

Tips - man irgi is toliau jie graziau atrodo Juokiasi

Palik pas mane kieme LT, tobulai atrodys Juokiasi

svarus juodas sedanas Gerai

Piktas

dr, karininkas? Nekaltasvienareiksmiskai e60

vakar kaip tik teko isbandyti gs450 hibridini ta kazkoki Šypsena smagi masinyte, primine lioxa mano sena Šypsena bet visgi komforto prasme tolokai anam iki w211to merso… Šypsena Aisku variklis labai dinamiskas, super tylus, ant kelio puikiai stovi, sanaudos neblogos. Nakti mieste sport rezimu 10,1 rode Šypsena Bet jau vietos nebuvimas jame nu i nakui, lygiai ta pati melodija kaip ir mano senesniam buvo, vaziuokles kietumas irgi identiskas, o sitam naujesniam ir sedynes kietesnes standesnes, kas reiskia, kad dar salyginai kietesnis jis. Apie salono kokybe nesneku lyginant su w211. Pseudokomfortas tas gs lioha. Bet kam komfortas ne prioritetas, masina nuostabi Gerai Apkabinimasp.s. dar vienas idomus dalykas, pas abu ratai r18, bet lioxoj vairas sukinejasi labai labai lengvai su vienu pirstu galima sukioti vietoj stovint, o w211 visiskai priesingas variantas. Kiek man teko bandyti w211, ypatingai pas mane su e18, gana sunkiai sukiojasi vairas. Visada galvojau, kad uztaikau ant netvarkingu ir pats nusipirkau toki, bet pasirodo cia mb inzinieriu sprendimas, padaryti sunku vaira, jog jaustum kad vairuoji dideli automobili Šypsena