tobulas telefonas

Kažin mūsų daug dar liko? Ar išnyksim kaip dinozaurai?

"ne"botanikas Juokiasi 4.4 KitKat sukasi jau ir nelagina, jei nemoki su aparatais elgtis niekas nekaltas Juokiasi4pda.ru/forum/index.php?showtopic=520968

ta vieta ‘kto ne rabotaet’ tai pati juokingiausia

Ne per daugiausiai mūsų. Net ištikimiausi draugai perėjo ant tapšnučių… Tik vienas likau su oldschool’iniu rageliu. Tiesa, dar vienas pažįstamas su sena E52 vaikšto Gerai Nežinau, kol buvo PPC su WM, maigomi pieštuku, man lipo ir patiko. Bet dabartiniai pirštais maigomi niekaip nelimpa.

as kaip antrini telefona vis dar naudoju CX75 Geraio pagrindui droidine motorola qwertz su touchscreenu

nu turiu as 6310i ir samsunga e900, kad ir kokie jie nuostabus butu, bet truksta ir interneto kartais, ir ekrano, nesnekant jau kad ant nokios net issiustus sms nera Cha cha ir trinas ji nenusakomai greitai, kad ir kaip burbetumet ant visokiu galaxiu, bet jauciu kad plastmases vistiek pazenge i prieki Šypsena

pas litofcus kas be ko defy kainuoja daugiau negu ebejuj iseina defy plius su parsiuntimu Cha cha labai nenorejau, bet teks isivelt i sventinius siuntinejimus vistik, imsiu defy+ del dydzio Šypsena

Gal dar iseitu rast HTC HD2 nesujota. Man tai vienas is geriausiu rageliu. Gaila, kad WM aparatus numarino…

gaila ir dar kaip Šypsena htc ieskot tai tiek pat vargo kaip ir sito samsungo, ir taip cia stengiaus issisukt nuo siuntinejimusi, nesigavo tik.

Aš įsigijau šį galaxy https://kainoteka.lt/product/samsung-galaxy-fold-5-512gb ir labai viskas tenkina, dizainas nuostabus, talpos daug, baterija laiko gerai, nesiskundžiu pasirinkimu.