Tinginys

mazeika rašė:

Hmmm… as zinau, kaip ji galima pasidaryti, bet norechiau kai ka manais gauti, pvz., kokio skanaus pyrago receptuka Cha cha. Ar galima butu susitarti? Kietas

Labai jau verslinskai Nekaltas Nesu pyragu kepimo megeja, bet gal kaip nors susitartume Mirkt

Jei nuoshirdziai Laimingas, tai galiu privacioj zinutej isdestyti tinginuko recepta, o as ka nors gausiu? Drovus

Gali ir cia, nebent ir is kitu noretum kazka ismelst Cha cha

[quote]
mazeika rašė:

oho kaip sugalvojai Juokiasi

chia ar privatan?Drovus

Labai jau versliskai Nekaltas Nesu pyragu kepimo megeja, bet gal kaip nors susitartume Mirkt

[quote]
Karminta rašė:
Kad jis skanus, tai man ir klausimu nekyla, bet perziurejus per paieska temu apie tai neradau, taigi, maldauju padekit Nustebęs Kiek gaminu tingini neiseina Ne Gal kas turi tikrai patikima (ir pagal kuri gaunasi) tinginio recepteli? Drovus

Buciau labai dekinga, gal ta zmogeli ir tinginiu pavasinciau Cha cha

Hmmm… as zinau, kaip ji galima pasidaryti, bet norechiau kai ka manais gauti, pvz., kokio skanaus pyrago receptuka Cha cha. Ar galima butu susitarti? Kietas

Niu parasyk Drovus

niu va suradau recepteli Laimingas
dabar mastau rasyt ar nerasyt…Nekaltas
Cha cha

Ai man mama tinginy padaro tai nesidomejau receptu Ne bet jau koki skanu padaroApakęsNiam niamCha cha

oj liabaj megstu Tinginy Niam niam
ir recepteli uzsirasius turiu…Nekaltas
kazkur stalciui turetu guleti…NekaltasŠypsena

Kad jis skanus, tai man ir klausimu nekyla, bet perziurejus per paieska temu apie tai neradau, taigi, maldauju padekit Nustebęs Kiek gaminu tingini neiseina Ne Gal kas turi tikrai patikima (ir pagal kuri gaunasi) tinginio recepteli? Drovus

Buciau labai dekinga, gal ta zmogeli ir tinginiu pavasinciau Cha cha

Mama man tinginy padaro tai recepto ir akyse nemacius…
Bet jau koks skonis to tinginiuko buna…Niam niamNiam niamNiam niamGerai

Hm kazi ar esu valgiusNekaltas

Nerealus tinginys: mano mama daro ir mano Vyras kraustosi ish proto nerealus, o svarbiausia tinginys pigus isheina ir neriebus! Cha cha

cia visi produktai 1 kg sausiainiu

tai vat, perkat paciu pigiausiu sausainiu po 3.50 lt arba 3.70 lt
1 pak. sviesto
0.5 stiklines pieno
2 kiausiniai
1 stikline cukraus
vaniles, cinamonu, jei norit rieshutu, razinu ar saulegrazu (bet man nelabai su saulegrazom)
5 valgom. shaukshtai kakavos

Kiausinius suplakti su cukrum, pashildyti sviesta, piene ishtirinti vanile, cinamonus, kakava ir visus priedus, kakava ir viska sumaishius shiek tiek pashildyti, bet neuzvirinti, kol pavirshius tos mases prades bilzgeti, tada suberti sulauzytus sausainius, palaukti kol atves ir icelofana. Padarot deshrigali Cha cha suslegiat ir i balkona Niam niam

Skanaus!

nesu tinginio darius pati, tachiau machaiu kaip jy daro mano vaikinuko brolis.
tinginiuj rejkia: cukraus, 4pak sausainiu, 2pak sviesto, didelio indelio grietines, kakavos

sausainiai sulauzomi. sviestas istirpinamas dubenelyje panardintame i karsta vandeni, sumaisomas su cukrum, kakava, grietine.

gauta mase supilama i sausainius viskas sumaisoma ir paliekama saldytuve nakchiai.

visai neblogas gaunasi

Mes su broliu karts nuo karto pasigaminam, bet suvalgom viską, kol būna šilta, ir jokio ryto nelaukiam Liežuvis Niam niam
Panašų receptą pasiūlė KGot:
Pusę pakelio sviesto ištirpinti ant lėtos ugnies, supilti indelį kondensuoto pieno, įdėti 3 šaukštus kakavos ir maišyti, kol bus vientisa masė, kurią užpilti ant dviejų pakelių sutrupintų taip mano vadinamų "lietuviškų" sausainių.
Skanaus ir jum!

dariau pagal ta paprasta recepteli su kondensuotu pienu ant 3 pak.sausainiu,ko tai per mazai mases gaunasi ir per daug sausainiu…zodziu per sausas,ar as ka ne taip darau?

girdejau ad eina ir be sutirstinto pieno pararyt. ragavau ir labai skanu buwo… kaip tada daryt>?

Paziurek Gyvatuke mano aukshciau aprashyta recepta! Ji be kondensuoto pieno ir l.skanus, be to gan pigus!

dabar ka tik pasigaminau tingini!Niam niam stingsta kolkasŠypsena