Tikros kovos be taisykliu klaseje....

va tada ir dziaugiesi , kad tavo kaimyne mokyklos direktore…ir dar megstanti ishgerti… Mirkt

ne…heraklis siuo metu vokietijoje vynuoges skina ir gryz tik po nauju metu… Mirkt

bu man tai negaila Cha cha pas mus mokykloj visu priema ir nieko neismeta Cha cha xixix bet kas ateina visus priema ir pacioj mokykloj gali bet ka daryt , va vakar prisigerusius palupo ir ka nieko tevus isskviete , bet tievai neatejo tuo viskas ir baiges Cha cha

tai pas jus ishvis zjbs…

LabasLabukasLiežuvis na…idomu idomu, mano klaseje oi alpstu mustyniu, bet kovos be taisykliu daugaiu yra nuo sules ribu, nes jau buvo, kai susimuso vaikinai del kazkokios panos, tai viena reikejo su geritaja palydeti…Cha cha ir nuo siol i mokykla ileidzia tik su leidimais…Bučkis

Taipna…o klaseje beveik kazdien, per matiekos pamoka kai mokytojas yra klaseje!! vyksta zodziu karas, bei grasinimai po pamoku.Liežuvis Tai vakar per matematikos pamoka viena klasioke fainiam mano klasiokui uzvoze i zanduka oi skaudejo jam…pirma kart gavo nuo mergosCha cha…tai jis jis sako negi musi merga…Taip

Nieko smagaus cia nematau, jei kazka prisidirbai, tai srebk kose, o krc dubasint zmones, tai ne menas, tai bbs

pasakiai kazka ko as nelabai supratau…pvz dabar tokie laikai kai vienas tu nelabai ka ir padarysi , o jaj ir padarysi , tai po to tau padarys dar 10 kitu… shiap ir pats nelabai supratau ka pasakiau bet px uz[užknisa jau mane cia ta tema , visur visi ramus krc nieko bliambano…

Tai tu skuskis kam nors or smth. jei tave 7~8iese dauzo…

Buvo ir man kazkas panashaus… Aš nekaltas Galiu pasakyti labai nepatogu kai tryse ant vieno… Aš nekaltas Ash buvau tas vienas… Aš nekaltas Nu nepatogumas tame kad turi pastoviau judeti ir sukinetis nx kad neuzliptu koks ant nugaros… Piktas Bet jei jau pagauni koki pacuka tai be gailescio kaip pereini per jo snukuti tai uij net gaila pasidaro o likusieji arba kaip bites supuola arba ishsilaksto… Aš nekaltas Man pasiseke jie ishsibegiojo, bet vienas liko rankoij mano istriges… Taip Cha cha
Tekdavo mokykloij ir tokiu bajerisciu prisiziuret, turiu galvoij Moterys kad oij oij oij… Apakęs Nebuciau niekada pagalvojes kad Moterys gali buti tokios ziaurios… Ne
Mano nuomone yra gyventi reikia draugishkai… Cha cha
Leopoldas… Cha cha

mushtis yra zjbs… taciau tik tada kai ne tu pirmas pradedi, tada turi pretexta "jis pirmas pradejo" ir jau tada lupi kaip koxai tai heraklis blęd reumodamas |]

ant manes niex neshoko 7-8 , bent jau kol kas dar neteko… Aš nekaltas

Cha cha Cha cha Cha cha

buna NekaltasCha cha
priesh pat atostogas klasiokaj per pamoka susimushe, vienam nosi sulauzhe Cha cha
pernaj metajs taip ir koja viena Vyras sulauzhe… Cha cha tris kartus per menesi greitoji i mokykla vaziavo Cha chaBaisu

Ne tokiu nedarom nesamoniu jai musames tai 1 vs 1 Šypsena

Pačioje mokykloje tikrai ne bet prie mokyklos, po pamokų tai tikrai būna

Pas mane šūlėj visi jau pasiekė 4 super sajanų levelį ir nebesimuša, o tik grasina pažintim. Kadangi visi save įsivaizduoja didžiausiais rajono vierchais, tai ir būna ypač linksmaLaimingas Pvz: "Oi, gaidy, tu lavonas esi, mes su bachūūūrais sūlėksim, tave užkasim!!! Ką pažysti! Ką pažysti? Aš tai pažystu visą slabotkę + šilus + aleksotą + centrą + senamiestį + visus kitus". O aš tai pažystu lygiai tą patį, tik dar ir iš kitų miestų vierchai sulėks ir tave sudaužys!!!"LaimingasLaimingasJuokiasiJuokiasiJuokiasi Oi ble kai juokinga būna, kai prisiklausau tokių anekdotųJuokiasi O dar juokingiau yra tai, kad šitaip šneka žmonės, turintys apie 19 metųJuokiasi Nors nieko čia keisto, pas mane aplink namą pastoviai sukasi molaletkos po 15 metų ir taip pat grasina savo "pažintim". Oi kaip nekenčiu aš to supisto mailiaus. Supisti reperiai, hip-*pimp…*noperiai ir kiti amarai. Bet reikia išmokt nekreipt į tokius dėmesio, nes realiai jie yra nepavojingi - pisi vienam iš kuloko snukin, o kiti jau bėga verkdami skūstis.

kaip zjbs Šypsena kad pas mus taip
Gerai Cha chaCha chaCha cha

Klasėje tikrai nebuvo,bent jau pastaruosius 3 metus,gal todėl,kad turim tik 3 vaikinus,tai nejaugi merginos eis dubasintisNekaltasLiežuvis.
O mokykloj yra kažkada pasiteikę,bet ir gan senokai jauŠypsena.
Atsimenu iš pradinių klasių,kai vaikinukai eidavo muštis,susirinkdavo į paskirtą vietą muštynėms ir t.t.,tai dabar skaniai pasijuokiam tai prisiminęŠypsena

Mushtynes mokykloj vyksta vos ne kiekviena pertrauka. Tiesa, nerimtos. Tokiu normaliu, iki kraujo praliejimo, kazhkaip ir nepasitaiko. (tiesa, buvo kartas, kai klasiokui nagu kakla prarezhiau Drovus netycia beveik Drovus)
Per visa ta laika, kol mokausi toj mokykloj neprisimenu ne karto, kad butu atvazhiavusi greitoji… Nekaltas
Taiki pas mus forsu mokykla…