Tik vaikinams

taigi sazines balsas nera despotas. jis uz reguliaru, bet normuota maitinimasi Taip
p.s. sazines balsas dabar ir pats su malonumu paestu, nes po sporto apetitas kazkaip pakiles, bet kaip tikras vyras namie turiu tik alaus ir popkornu Cha cha

Vau!

khm… as sia bais norejau blynu su uogiene… bet kadangi neparsinesiau pieno, teko tenkintis desrelem salotom ir bulvem keptom Nekaltas

nudesiu komparsoj kanorsPiktas

blin vat desreliu su bulvem tikrai neatsisakyciau. tai daug geriau nei blynai Niam niam
tau reikejo geriau valgyt dietines salotas, o mane pasikviest i svecius, kad desreles su bulvem sunaikint Cha cha

ko tau komparsa uzkliuvo? Nekaltas

nu kitakart zinosiu kur det maisto pertekliu, bo mes tiek ismetam, kad net baisu kartais Cha cha

sausi pralaike 3 savaites kompa garantiniam, bet taip ir nesutvarke viskoNekaltas dvd neskaito visiskai

tai jau tikrai negerai maista ismetinet. jei bus perteklius as visada pasiruoses padet Taip

o tai cia firmos kompas ar asmeninis? siaip as pats buves vienos kompines firmos filialo vadovas tai labai gerai zinau kokie tan dalykai buna Cha cha

[quote]
bembis_nusidejo rašė:
nu kitakart zinosiu kur det maisto pertekliu, bo mes tiek ismetam, kad net baisu kartais Cha cha

sausi pralaike 3 savaites kompa garantiniam, bet taip ir nesutvarke viskoNekaltas dvd neskaito visiskai

Pavargęs

as ne ekspertas, bet kazkas su tavo akim ne taip Nekaltas

as tave gal ir skrandis vertikaliai? Juokiasi

mano asmeninisNekaltas zinau, mane irgi apsviete, kas garantiniuose darosiNekaltas

nezinau kaip jis ten, bet kad maista ir alkagoli su malonumu vartoja tai tikrai Cha cha

o tai cia laptopas?

[quote]
bembis_nusidejo rašė:
as tave gal ir skrandis vertikaliai? Juokiasi

mano asmeninisNekaltas zinau, mane irgi apsviete, kas garantiniuose darosiNekaltas

ti jau zinau kad vartoja ir gerai apdoroja Cha chaJuokiasi

uhum laptopasNekaltas

tai tik is kalbu zinai, bet gi reikia realiai isitikint Cha cha

o kokios firmos?

[quote]
bembis_nusidejo rašė:
ti jau zinau kad vartoja ir gerai apdoroja Cha chaJuokiasi

uhum laptopasNekaltas

nu zinai, as tave jau kvieciau vienakart pietaut, bet pasakei kad nevertaJuokiasi

rinktas manNekaltas

na gal kada as drasos prikaupsiu ir tave pats pakviesiu Cha cha

rinktas aisku pigiau iseina, bet vat patikimumas smarkiai nukencia Šypsena

[quote]
bembis_nusidejo rašė:
nu zinai, as tave jau kvieciau vienakart pietaut, bet pasakei kad nevertaJuokiasi

rinktas manNekaltas

Juokiasi tu neprikaupsi, galim net lazintis Liežuvis Juokiasi

nu zinai, nelabai ten pigiau gavosi Šypsena

kas ten zino. tavo vietoj nesilazinciau Liežuvis

jei nepigiau tai tada jokio navaro pirkti rinktini Ne

sakai nesilazint? Apakęs isdristum? Apakęs … pfffffffffff nu nzn nzn, kazkaip bais jau skamba pagyruniskai Juokiasi

nu gerai, gan apie mano kompaNekaltas

nesilazink. cia jokio pagyruniskumo Ne

gana tai gana Liežuvis

[quote]
bembis_nusidejo rašė:
sakai nesilazint? Apakęs isdristum? Apakęs … pfffffffffff nu nzn nzn, kazkaip bais jau skamba pagyruniskai Juokiasi

nu gerai, gan apie mano kompaNekaltas

ok, nesilazinu Juokiasi

matai ir tave nesunku ikalbet Cha cha