Tiems kas mano kad tele2 yra geras mob.operatorius ir ne tik!

Nevarykit ant TELE2, nes tai visai zajabys tinklas naudoju jau metus ir rimtu sutriokimu buvo tik viena pusdieni kai pi** prota kad saskaita tuscia nors pas mane abonentas Apakęs

Jo, jei ne t2, kainos butu dideles. Nera ko noreti, kad per pora metu operatorius prakustu. Ir dar is studentu, vaiku ir pensinyku saskaitos. O iki rimto mobilaus rysio tiekkejo jam dar oi kaip toli - neteikia tiek ivairiu paslaugu kiek Bite ar Omnis.
Beje, ar pradejo t2 WAP teikti? Bo 20 ct moketi uz minute…hm…Reikia kainas numustiŠypsena

Padetis su T2 gereja. NEvarau as, bet turiu draugu, kurie sedi T2 ir kuriu daznokai neimanoma pagaut. Vakar atejo 2 tokie pat SMS’ai su 6-8 valandu skirtumu. Arba, pvz., issiunciau SMS’a draugui, galvojau, kad negavo, tai paskambinau. Klausiu - “gavai? ne…”. O po pokalbio atejo ataskaita, kad gavo.

Taip kad tokios tokeles… Kas nori - naudojas T2, kas nori - kitais operatoriais. Cia pasirinkimo laisve. Nera ko varyti, lieka tik konstatuoti fakta Mirkt

Na as tikejausi bent jau TELE 2 tinkama tam kad isigyti papigiai mobi bet pasirodo kad uzdirbti 800 i rankas neuztenka. O tai ir parodo , kad TELE 2 eilini karta sch… mala!!! Ignore

Turjau omniteli. Tikrai neblogas tinklas. Dabar turiu Bite. Nu… gal truputi rysys prastesnis. Bet apie tele2 pasako toks posakis:
X failus remia Tele2 - rysys slypi kazkur anapus Šypsena

Na nezinau kur 800 simtu neuzteko. Aš nekaltas Man ir 400 uzteko, kad pasiimt telefonaLabas

Kai tiksliai zinosi kiek baziniu stociu turi Omnis ir kiek maziau turi Bite, tada galesi reikstis, o dabar pridusk su tokio lygio svaisciojimais.
Ziuriu cia nemazai kalbos lankstinuku burelio lanktyoju yra. Susiinstaliuokit NetMonitoriu tada bent jau primityviasiu budu galesit lyginti rysio geruma, o ne pagal padalu kieky telefone. Ir aplamai, man tai juokinga atrodo kai ateina i tukstantiny koncerta ir tikisi gero rysio kv. kilometro plote, kai normaliai ten sedi keli simtai mobiliaku. Pagal jumis kompanijos begioja ir didina celiu talpuma kiekvienam didesniam renginiui?

Gryna nesamone, pas mane tikrai rysys nebuvo dinges. Tau patarimas butu nusipirkt ka nors geresnio nei Diga ar 1610 ir su tele2 rysiu problemu neturesi…Ignore

o as ant tos teleZWO tai… nesinaudoju is principo. Rysys tai visu operatoriu gali nutrukti kartais del kokiu nors priezasciu, bet ar nemanote, kad T2 vartotojams tai atsitinka dazniausiai? Man rysi teikia omnitel’is ir as tuo esu patenkintas. Operatorius, kaip operatorius. Teikia ir papildomas paslaugas kaip w@p, gprs, mms ir dar dxa visokiu. o T2? leidzia skambinti ir rasyti sms’us [ir net ne visuomet]. tai nx man reikalingas tas erikas 68, jei daugiau nei puses telefono aparato galimybemis as negalesiu pasinaudoti… as nemanau, kad zmonez perka telefona, turinti dxa funkciju tik tam, kad pasirodytu, kad jie "kieti". jei moki uz tai, kad yra gprs ir mms, tai as noreciau tuo ir naudotis.
P.S. kadangi bites paslaugomis nesinaudoju ir pazistami per daug nesiskundzia, tai as apie ja ir nekalbu. Siaip tai aisku, kad Lietuvoje yra du mobiliojo rysio operatoriai, kurie suteikia paslaugas, kurias priklauso tiekti. tai patys zn, kas. Taurė

matai koks tu krutas… omniteliu naudojies… t68 turi… eina nx… negaliu patiket… o as turiu A311, tele2 ir vargo nematau… sedziu barake, kur inetas neribotas… ir fig man reikalingas tas gprs, ems ar dar kokia ten *pimp…*jnia…

ir ka tu man??? Kietas

[quote]matai koks tu krutas… omniteliu naudojies… t68 turi… eina nx… negaliu patiket… o as turiu A311, tele2 ir vargo nematau… sedziu barake, kur inetas neribotas… ir fig man reikalingas tas gprs, ems ar dar kokia ten *pimp…*jnia…

ir ka tu man???
[/quote]

Cia tai teisybe Labas

Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai

na jei kai ka tenkina kad kartais nebuna ryshio, sms per puse dienos nueina, ryshio uzmiestyje nera, nera wap’o, gprs, mms ir dar visko ten, tai gali naudotis tuo t2, man negaila ir siaip man juokingai atrodo kai buna pvz uzsienio web’ai ir kokias duoda sms po bliambau ir dar + (i tele2 tinkla sms nesisiuncia) tai cia tipo uz operatoriu nelaiko ar kas? Šypsena

bbd ant tele2!ir ant visu kitu!

Galima pagalvot kad tik sitom paslaugom ir naudojies Cha chaCha chaCha cha

Tik jau nesakykit, kad Omnio rysys niekad nedingsta. Dar ir kaip… kelias naktis nebuvo jokio, t.y. neveike net gretimos stotys. Ir kokybe toli grazu nera isskirtine. Galiu nurodyti kelias vietas Kaune netoli kauno, kur net Tele2 rysys geresnis (bent taip buvo pernai). Net nebandysiu daugiau siust SM svenciu dienomis… nei is jokio tinklo.
Dar prisimenu laikus, kai Omnis imdavo tik mieste, o uzmiesty reikejo Comliet (pamenat toki?)Cha cha

Dar prisiminiau- pernai is Omnio zinutes per Naujus nenuejo visai, bet saskaiton jas irasePiktas
Is Tele2 bent kita diena nuejo. Tad kas geriau?Cha cha

ka cia svaigsti ? jei nepamani tai pernai per sventes cele2 taip nuduses buvo,kad sms gaudavo tik po puses dienos.su bite ir omniu irgi tas pats,bet nepalyginamai greiciau susitvarke. .

Gerai Gerai Gerai

Juk sakau, kad is Omnio isvis nenuejoPiktas

[quote]
rolaz rašė:
ka cia svaigsti ? jei nepamani tai pernai per sventes cele2 taip nuduses buvo,kad sms gaudavo tik po puses dienos.su bite ir omniu irgi tas pats,bet nepalyginamai greiciau susitvarke. .

kaip zajabys kad as tele2 turiu, su LABAS ir su extra bankrutuociau…kam imt brangiau jei galiu gaut ta pati, as su bite be rysio buciau, su extra ubagas, nes niekam negaleciau paskambint, kad saskaita nepasibaigtu…wat