Tiek to parazitės bitės........anekdotai....arba juokai per ašaras (nauji32ž)

s.krienai, nu ir pavyzdžių pateikiai Apakęs
Sakyčiau labai jau nepanašios Ne, ir gal paliekam ramybėj tas peles ir šernus, nereikia kištis į kitų reikalus…Cha cha

o va tos bitutės…Cha cha matai nieks visko ir neiškabliuoja visados yra paliekama maisto t.y. medaus ant žiemos, per daug palikti medaus avilį negalima Ne nes jis yra labai koloringas ir suserga bitės paskiau per žiemą …Šypsena
O parazitės tai irgi tik keliom dienom…Šypsena

Ups …Drovus visados išimčių yra Apkabinimas Taip

Matai , kad Linksmybių klubas tik specifinis ir temai dar reikėjo šiokių tokių, sakykim prieskonių…Cha cha

Na, gal ir palieka kažkiek to medaus. Nors esu girdėjęs, kad žiemai bitėms cukraus sirupo paruošia vietoje iškopinėto medaus, bet, tarkim, pasenusi ta mano info. Tuomet išeina kad, bitės prineša medaus daugiau, negu pačioms reikia, taigi gali ir pasidalinti. Kadangi jos dalintis nenori ir kanda, tai jos yra parazitai.
Parazitas ir ūkininkas, kuris galėtų prisodinti daugiau bulvių, kad ir šernams užtektų, užuot vaikęs juos iš savo daržo.
Parazitas ir senelis mano: sūriu pelių nešėrė, tai vargšėms teko popierių sugraužti. Sakai, bitės susirgtų, perdaug medaus palikus. Tai ir seneliui blogai gi baigęsi būtų. Neturėdamas žemės, Lietuvoje liko, o kas turėjo, tas į Sibirą išvažiavo ir ten dienas savo baigė.
Manyčiau, visai neblogi mano pavyzdžiai Nežinau Šypsena

Nepasenusi info aišku duoda sirupo Taip, nes vien tik medaus palikt negerai Ne, nors čia gal nuo bitininko priklauso viens tik sirupu šeria, kitas tuo ir tuo…
Ale, aršiai gini tu jas…Cha cha. Kopinėjom ne iš kokios drevės o iš avilio, jį gi išlaikyt reikia, tat nori nenori dalį medaus reikia atimti, tat taip išeina bitininkai irgi parazitai - išnaudotojai…ką jau padarysi…Cha cha. Gerai, gerai jau prisipažįstu esu parazitė, ir aišku pati kalta…Drovus…dėl tokios savo savijautos DrovusDrovus

Kas dėl ūkininko jis neprivalo šerti šernus, tai kam jam sodinti papildomai, nesupratau Nežinau

O ką senelis, džiaugis, kad neturėjo žemės, tat gal teko pažinti laimė Laimingas
Man tai ne Ne, išvežė į sibirą ir aš jo nemačiau Liūdnas Žliumbia
O kas liečia popierių ar pinigus, geriau reikia paslėpti, o jei ne vietoj padėti kodėl gi pelėm nesugraužus Niam niam Manai jei būtų šėręs sūriu , būtų pinigų nesugraužę, abejoju …Ne
Tat kaip jau minėjau, džiaugis,kad tavo senelio pinigus pelės sugraužė ir nenusipirko tos žemės …Šypsena
Nežinau ar nekopinėjus ir palikus visą medų būtų man kitaip pasibaigę Nežinau, gal…Nekaltas, tuomet…hm… kitą pavasarį medų pirktum patys, ir nežinia kokį. Juk bitėms, aviliams, (neįskaitant viso įdėto triūso prižiūrint tuos avilius) šakės būtų…Cha cha

Karminta, už palaikymą Gėlė.
Parodyt negaliu…Cha cha…bitė įgėlė ir jai amen…Liūdnas

Nu ne Ne bet mano sutikimo nieks neklausė…Cha cha

Prirašei daug. Šypsena

Bitės taip pat žmonių šerti neprivalo, bet prineša medaus daugiau, nei pačioms reikia (susirgtų nuo tokio kiekio), kad ir tiems parazitams dar užtektų. Cha cha

Negaliu paneigti. Be įdėto triūso bitės tuose aviliuose gal ir negyventų, išskristų į miškus, sulaukėtų. Nežinau, joms nuo to blogiau, ar geriau būtų Nežinau.

Taip Taip, nežinia kokį, bet mūsų klausime skirtumas neprincipinis, koks bitininkas medų kopinėjo, bitutes išnaudojo.

Užjaučiu, kad sukandžiojo bitės ir nekaltinu nieko dėl to, kad gyvenimas taip surėdytas. Tiesiog reikia suprasti, kad žmogus yra didžiausias parazitas iš visos gyvūnijos. Ir… susitaikyti su tuo Šypsena. Pagal savo supratimą, bitės teisėtai gynė savo turtą Šypsena.

Klasikinis atvejis, kai nėra to blogo, kas į gerą neišeitų.
Gal būt bitėms taip pat nėra blogiausia išeitis su žmogumi draugauti?

Šypsena

Neprivalo, bet šeria tuos parazitus…Cha cha, nes yra naminės…Cha cha

[quote]Negaliu paneigti. Be įdėto triūso bitės tuose aviliuose gal ir negyventų, išskristų į miškus, sulaukėtų. Nežinau, joms nuo to blogiau, ar geriau būtų Nežinau.

[/quote]

Jos tiesiog išmirtų. Tat manau jei pradėta laikyt, reikia ir, kaip žiauriai beskambėtų ir atiminėt dalį turto…

[quote]Taip Taip, nežinia kokį, bet mūsų klausime skirtumas neprincipinis, koks bitininkas medų kopinėjo, bitutes išnaudojo.

[/quote]

Sakyčiau keistas supratimas, taip galima prieiti kad visi gyvūnai yra išnaudojami, gal ir taip Taip ką jau bedarysi, tiesiog toks gyvenimas, kaip pats sakai taip surėdytas…Šypsena

[quote]Užjaučiu, kad sukandžiojo bitės ir nekaltinu nieko dėl to, kad gyvenimas taip surėdytas. Tiesiog reikia suprasti, kad žmogus yra didžiausias parazitas iš visos gyvūnijos. Ir… susitaikyti su tuo Šypsena. Pagal savo supratimą, bitės teisėtai gynė savo turtą Šypsena.

[/quote]

Jei jau iki to daėjom, matai jos gal neturtą gynė bet pačios save gynė, nes šiaip jos negelia be priežasties, tik kai jos yra užgaunamos ir dar kai kuriais atvejais…
Tiesiog einant prie bičių reikia išlikti labai ramiam, ką gi tiesiog įgėlė per mano žioplumą ir patirties stokos nebuvimo ir panašiai.
Aš suprantu čia nieko negalima kaltin, ypač bites, tik save…Cha cha

[quote]Klasikinis atvejis, kai nėra to blogo, kas į gerą neišeitų.
Gal būt bitėms taip pat nėra blogiausia išeitis su žmogumi draugauti?

[/quote]

Tikiuosiu neblogiausia, juk jos sočios, turi stogą, prižiūrimos, turi kur dirbti ir pan. Bitė yra gimusi tam kad tik dirbtų, jos be darbo negali gyventi. O kas tas turtas, tai užgyvenama, bus kitas sezonas, dar ne tiek to turto bus. Tat jos mielai pasidalina…Cha cha

[quote] Tiesiog reikia suprasti, kad žmogus yra didžiausias parazitas iš visos gyvūnijos.
[/quote]

O va su šituo niekad nesuprasiu, taip negalvosiu Ne Visuomet yra išimčių…Šypsena

s.krienai, šaunu Geraivisgi apgyniai bites, o gal aš labai greit pasidaviau …Cha cha tat ištaisytas pavadinimas …Mirkt

[/quote]

Nėra tasyklės be išimties Taip, bet išimčių buvimas netrukdo daryti tam tikrus apibendrinimus.

Užginčijai visus mano teiginius. Man jau pasiduot reikėtų Cha cha

Su tuo užginčinimu, nežinia kaip čia, greičiau tu čia visus mano teiginius sumaliai į miltus, kuo smulkiausiai…Cha cha tat ir neištvėrus ištaisiau pavadinimą.

Laimingas bet kad veidas jau atslūgo, po visokių kompresiukų dėjimų, (net neaišku dabar kas labiausiai padėjo), tai liuks Gerai pasigyriau DrovusDrovusDrovus

Tai tikrai liuks GeraiLaimingas

…Į Holmso kabinetą įeina daktaras Vatsonas su tinkleliu nuo bičių ant galvos.
Holmsas:

  • Vatsonai, jūs užsidengėte tinkleliu, kad Jūsų nesugeltų bitės?
  • Ne, gerbiamasis. Pirmą kartą Jus pavedė garsusis deduktyvinis metodas. - Nusiėmė tinklelį, visas veidas ištinęs. - Aš užsidėjau tinklelį todėl, kad bitės mane jau sugėlė…

Šypsena

Atbėga Pūkutukas pas Knysliuką:

  • Greičiau duok šautuvą.
    Griebia šautuvą ir išbėga. Po penkių minučių grįžta, vilkdamas už letenos didelę bitę, tokio dydžio, kaip jis pats. Kitoje rankoje stiklainis uogienės:
  • Na ir bitės šiais laikais, Knysliuk. Žiūrėk, vietoje medaus uogienę neša ir dar kalba.
    Knysliukas:
  • Eik tu… O ką ji sakė?
  • Nesąmones visokias. Aš, sako, Karlsonas, aš Karlsonas.

  • …Išvedė naują veislę medžioklinių bičių. Didelės, kaip meškos, piktos, kaip šunys…
  • O medų ar jos neša?
  • Žinoma, iš bobučių turguje atima ir atneša.

Pažįstamas klausia pradedančiojo bitininko:

  • Ar patenkintas savo bitėmis?
  • Labai! Medaus dar, tiesa, nerinkau, bet jos sugėlė visus mano kaimynus!

Du lokiai bityne medų vagia. Vienas bando atidaryti avilį, tačiau jam niekaip neišeina. Kitas nekantriai vaikšto aplink, galiausiai neišlaiko ir sako pirmajam:

  • Nesuprantu, kas čia su tavimi darosi?! Tau ką, vaikystėje Mocartas ant letenos užlipo?

Zoologijos sode gretimuose narvuose uždaryti lokys ir begemotas. Lokys stovi prie grotų ir susimąstęs žiūri į begemotą.
Begemotas:

  • Ko žiūri?
    Lokys (svajingai):
  • Ech… tavo snukiu medaus pakabinus…

Šypsena

Juokiasi checheche jioukinga TaipGerai

Piktos bitės atstoja net pikčiausią šunį Cha cha

s.krienai, šaunūs anekdotaiGerai Juokiasi

ant blogu biciu papuoliaiMirkt
o anekdotaiGeraiCha chaCha cha

Oho, cia jau apie kazkokias killer bees kalbat Šikšnosparnis Cha cha

geri anekdotai Gerai uzjauciu del patirtu kanciu Mirkt

xe xe B) kai kurie visai neblogi Laimingas