The Stepford Wives su Nicole Kidman

kwailas filmas…galima butu itraukti i tu filmu sarasa kuriu daugiau pamatyti nenoreciau Nežinau…per daug fantazijos nerealybes ir dar nezinia ko Pavargęs…na nzn bet as tikrai niekam nesiulyciau eiti i kina ir ismest pinigu wejais…na tokia mano nuomone…gal ne tik pinigu bet ir laiko Taip Nekaltas

aij ir dar…nors jis ir laikomas komedija bent jau man tai juokinga nebuwo Nekaltas

ziuriu,kad nereiks eit Mirkt

Zmones gerieji neikit i kina Šypsena Nevertas tas kinas net ir koiu 6 lt Šypsena Aisku jei tie bilietai tokie pigus,as pagaileciau jam cd uz .99lt Siap paziureti ir uzmusti pora valandu laisvo laiko galima,visgi sakoma ten zvaigzdes vaidina Cha cha

Nueisiu. Nes susiveikiau nemokamus kvietimus Laimingas Tiesa, daug nesitikiu… Nekaltas

Nu nieko tas filmas, puse welnio Nekaltas

noriu y ta filma !!! !!! !!!

Artimiausiu metu eijsiu Žvaigždėpaskaijcius susidariau nuomone kad tikrai faijnas filmukas:}~

nius vakar buvau tam filme Geraikaip vakarinis ramus filmas tikrai 10 balu Taipgal del to,kad man N.Kidman labai jau patinka Girtassiaip ar taip-ziurint ko tikiesi is filmo Šypsenajei patinka leksti amerikietiski juokeliai-sio filmo tikrai neikit ziureti Šypsenao siaip tai tikrai labai labai patiko…ramus grazus filmas Kietasir vaidyba visu aktoriu gera Kietasir siaip…jega Cha cha

Pagaliau pirmas teigiams atsiliepimas Laimingas

Nieko visai filmas,svarbu,kad buvo is ko pasijuokti. Tik pats filmo sumanymas nekoks. Taip

noretau paziuret

mmm man patiko. galima ir pasijuokt ir rimtai filma zet. ir pabaiga netiketa Šypsena~ ir aktoriai tikrai geri Šypsena niu as siulau nueit Mirkt~

Nepaisant piktų atsiliepimų, vis tiek ėjau į k/t žiūrėti šitą filmą Taip Matyt, paveikė puikiai sukaltas treileris Gerai Atrodė, kad jei iš filmo galima sukurti toookį fainą treilerį (plius ta Letter to Chleo daina “I want you to want me” Myliu), tai filmas negali būti visiškas mėšlas… Na ką… Noriu pažiūrėti dar kartą. Ne filmą, o treilerį. Pastarajame galima pamatyti visą istoriją, atrodo efektingai, parodomos praktiškai visos geriausios vietos ir nėra nuobodžių intarpų kaip filme - pasėdėkim ir patylėkim drauge Angelas. Ne tokio žanro filmas, kad reikėtų epizodų, skirtų apmąstymams ir melancholijai Nekaltas Anyway, nėra taip blogai, kaip dauguma atsiliepia. Vietomis netgi juokinga Cha cha Galiausiai man patiko pati idėja (nors logiškai pamąsčius - gan kvailoka…). Legvas, pramoginis filmukas Laimingas

jop, pramogai pats tas

Taip, pramogai, ir logiskiems pamastymams apie patikusias kvailokas idejas… Cha cha

Kažkaip nustebau pažiūrėjus šitą filmą… pirmas kuris su N.Kidman man nepatiko.jos vaidyba kaip visada Taipfilmas lėkštas ir tiek.mintis nieko. bet man kažko trūxta.

Tikejausi ko nors daugiau Ne

ai…buna ir geresniu…

Na stai, pagaliau ir tetule raison, isleidusi anukelius mokyklon, pasiziurejo si filma. Priesingai nei daugumai cia pasisakiusiuju, filmas man isties patiko. Ir verta ji pasiziureti tiek vyrams, tiek moterims. Kazkieno minetas faktas, jog Stepfordo moterys - tai nauja seno siaubo filmo versija, visai nestebina. Isties juk siaubo filmas kai pagalvoji, kokiais tempais sukasi siandienos gyvenimas ir kad bandymas ji pristabdyti veda i beprotybe. Tiesa, kad vienas kitam daznai keliam isties didelius materialinius reikalavimus, uzmirsdami dvasinius dalykus. Is dalies tiesa, kad salia saves norime matyti “saldaini” (taikytina tiek vyrams, tiek moterims), uzmirsdami pasiziureti i save. Filmo stereotipai - idealusis pasaulis - tokie stilizuoti, kad neimanoma nesisypsoti. Nuo vyriskiu, zaidzianciu su masinytemis iki tipisko berniuko per zydrais marskiniais. Tiesa ir tai, kad Nikole siame filme blankoka. Nors jos suvaidinta TV prodiusere, Manheteno kale, isties zavinga. Teks prisipazinti, kad filma ziureti nusprendziau del savo mylimosios Beti Midler. Ir ji manes nenuvyle LaimingasFilmas smagus. Galbut nebutinai Cinema ekrano reikalaujantis, bet smagiau ji ziureti saleje triauskiant spragesius ir galvojant kaip gerai, kad esi ne ideali moteris ir kad niekas is taves to nereikalauja Cha chaBeje. Filmo mintis turi, na, gal ne tiesioginiu, bet minties sasaju su taip megta Gavelio ideja apie “Juos”, verciancius pasauli savu taip, kad mes to net nepajuntame. Taigi, yra apie ka pagalvoti Kietas