The Hobos

niuz visai nieko grupe Mirktbet kad lb patiktu nera… Žvaigždėsiaip dvi dainos kurios patinka tai kai leki masiniuku… ŽvaigždėmmmMM Širdispagauni kabli ir klausau su sesutia… Laimingastai lost in space ir chrinstian(im goona be) Mirkt Žvaigždė

a jooo ir man patinka!!faina grupe!!! Laimingas Cha cha

nelabai patinka, bet siaip ir nieko blogo…

hobos Gerai Juokiasi

Miela.

Nzn. man jie irgi tokie visai mieli atrodo, bet kuo toliau, tuo labiau man kažkodėl ima dayrtis įspūdis, kad jie gal ir ne visai sąmoningai, bet kopijuoja Linkin Park… nzn. Mano nuomonė tokia.

Laimingas Niekada nė pagalvojus nebūčiau, kad čia panašu į Linkin Park Cha cha Tau paranoja matyt Liežuvis persiprašau iš anksto.

Kas turit Hobos daina - Hey hey my my? Gal butumete tokie geri ir atsiustumete man [email protected] Drovus

Nu, kad ne… Mirkt Vokalistas tai nu man asm.žiauriai primena. Kiek per NML girdėjau, tai kai kurie ir skambesiai panašūs. Na, gal ten ir patirštinau… Matyt jie nė nebando kopijuot, bet man jie… nu… Šypsena panašūs. Nu, Hobos’iukai aišku žymiai švelnesni, mielesni. Mirkt Tik šiaip kažkaip primena…:T

kiwi, turiu tą dainą, bet dabar ji kažkuriame mano kompakte, tai šiandien jau nebeieškosiu. Rytoj, galbūt Mirkt O dėl panašumo, na, vokalistas gal dėl tų akinių kažkiek Chesterį primena, bet bent jau man skambesiai nepasirodė panašūs. Na, ne esmė. Kaip kam Drovus Šypsena

Evil_Kenevil, tai butu labai malonu is tavo puses jei nepamirstum iki rytojaus Mirkt Lauksiu laiskucio Labas

Šiaip galima jos klausytis, bet ji neveža, tad nematau joje jokio fainumo.

Gal kas Hobos dainų turit? Siųskit į [email protected]

o kaip ta daina vadinas kur su erica jennings perdainavo?

jo jo jie tikrai geri!

esu buvus dviejuose ju koncertuose, tikrai jega Šypsena

bawau ir ash tame koncerte palangoje…ir kazkada seniau vln buwau ju koncerte…nebloga visai grupyte… o albumai ju taigi muzikos parduotuwese yra… Šypsena

shyps, tada, kai tema buvo sukurta, dar jų albumų nei vienoj LT parduotuvėj nebuvo. Nebent LV

nu gal… Šypsena