Teveliams

Mano 4metu vaikas kiekviena nakti eina i mano lova (miegam atskiruose kambariuose,jis vienam kambary su broliu) as ji palydziu atgal,bet tai neapsieina be pykciu ir asaru vidury nakties.Gal kas zinot veiksminga buda kaip atpratinti ji nuo naktiniu pasivaiksciojimu? Yra gana jautrus vaikas,bijau traumuoti moraliskai.Patarkit.

Nemanau, kad pavyks, kol pats nebus pasirenges. Tiesiog ateis diena, kai pats pasakys - as jau didelis, galiu ir be mamos miegoti. Bet galima pabandyti sukurti jam neiprasta aplinka: nupirkti ar pasiuti idomia patalyne, pakabinti virsh lovos kokius jam patinkanchius paveikslelius ar plakatus, zhodziu, keisti jo kampelio interjera kartu su berniuku. Kai pasijus to kampelio sheimininkas, gal mieliau miegos vienas.

Isvada. Mama turetu daugiau laiko praleisti su vaiku…kad atsibostu vienas kitam…xexe…bet cia rimtaiGerai

nelabai

$$$

Suknele grazi labai Gerai

grazi

liewai

visai graži suknia Gerai

Gerai atrodo Bučkis

Saunuole Taip

siaip as net nesilygiuoju i visas tas Jenn Liežuvis tad man tie kristalai ir nereikalingi… Nekaltas Liežuvis

Idomu kokia pati bizuterija nesioji Juokiasi

isiziurejau ir nieko vistiek nematau tik kazkokius skarmalus ir tinkla, o tie kristalai primena pigia bizuterija greiciau jai nebutu Jene taij net ir negalvociau, kad kristalai… Ne

Suknele tai Gerai Gerai Gerai

Nieko sau pizama…Isiziurek gal pamatysi ypatingesnio kazka… Juokiasi

Tikrai grazi suknele Taip Flirtas

o man labiau ta suknia i pizama uznesa Cha chanieko ypatingo toj suknioj nematau… Ne

Dieviska suknele,su Swarovskio kristalais…

nieko doro