tevai nenuperka telefono

O gal jie tau ta telipoina padovanos per kaledas arba per gimta jai jis po kokiu 3-4 sav.Nekaltas Neverta del to jaudintis ir nervuotis ir man atrodo kad tikrai per kaledas padovanos tau ta telipoinaMirktCha cha

P.S. man gerai kokio noriu telipoino toky gavnu daba Nokia 5100 o tuoj bus Nokia N-GageCha cha bet ash cia tik pasakav bet nesigiriu ir tikriavsiai gal negavciau to N-Gage’rio jai ne mamytes motorola butu sugedus tai daba mamytei Nokia 5100 o man N-GageCha cha

vis tiek jie man nieko nesako jei daugiau prisneku. ir be to ne man paciai is savo kisenes reikia moketi Cha cha

Niu as tai savo senelio papraseu jis mane liabai lepina Liežuvis tai ir atsiunte pinigu naujam tel. tai nusipirkau nokia 3510 ir man ji visai fainuteDrovus o kodel tau ji taip neitinka juk svarbiausia fad sneketi ir sms galetum rasyt ar gal pasyrodyt pries draugus?????????

kiti zmones valgyti neturi , o tu cia del telefono taip verki… BaisuBaisuBaisuBaisu

[quote]O man neasutaiso… Nekaltas Ech… Atrodo kartais ash taip ju nekenchiu… Bet kai pagalwoji… Nežinau
[/quote]

eik i bedu turgu Juokiasi

Jo teisingai pasakyta Taip As kai norejau mobilaus tai savo teciui irgi viska paaiskinau apie ta tele2 sutarty ir nupirko Cha cha

o kox tawo mobilus daba? Cha cha

Ale kaip greitai išlepo jaunimėlis.Nekaltas Vos 12 metukų, o jau be telefono nėra gyvenimo.Cha cha

Neturėjau Telefonas iki 21 metų, draugai iki 23-25. Ir nieko - gyvenom nė kiek ne blogiau.Gerai Bent jau panorėjus galima buvo padaryti "dingau".AlusGirtasApkabinimas

O tėvai tikrai turbūt Kalėdų laukia…MirktDovana

nesnekek kaip mano tetis… ir nekartok jo zodziu. ok?
Cha cha

man irgi buvo tokia problema…man nereikejo tevu kad nupirktu (na prasiau kuri laika) man padovanojo bet nesakysiu kas Juokiasi

uzjauciu…tikiuosi ismaldausi Šypsena

Iš savo ar iš tėvų pinigų? Cha cha Kad tau tėvai pinigus duoda nereiškia kad jie tavo. Užsidirbk ir turėsi. Žinai kaip sako: "Per durna galvą kojos kenčia" tai čia irgi panašiai reikėjo pirmą palaukt kol nupirks naują po to tik atiduot Mirkt

paprashyk kad uz 1lt nupirktu

nelabai turiu,ka patarti,kadangi man tokios situacijos nebuvo!!!gal pasistenk irodyti,kad tau to mobilaus reikia!Tarkim,kai man nupirko mobilu…as nebuvau namuose ir siek tiek velavau grist,tevai skambinejo,bet as negirdejau…tada kai sugrizau namo,gavau rekti,kad nupirko mobilu ir man jis visai nereikalingas,kad tevai nezino,kur as randuosi ar saugi ir t.t.kazka panasaus gali sugalvoti,nors nepatariu bereikalo gasdinti tevu…kai jie supras,kad tau jis tikrai reikalingas - nupirks!!!o siaip,pati taupykis ir parodyk,kad tu jo labai nori!

oo kaip tau nefaina be telefo

graziai paprasyk ir nupirks