testuota

tai tave tavo prigimtis nervuoja… ?static.fjcdn.com/large/pictures/05/ee/05ee0c_39877.png?

Nerodo paveiksliuko Ufff

tai draugas is bmw 320i isedo i mano cl500, praleke, nu sako bbz, netraukia tas tavo lavonas sako Cha cha vat teip vat… Cha cha

RafinOtc, siandien toki kaip tavo bumeri vaikiau, tai nixui dielat is vietos ana Ufff

Manjakas nerodo ir nereik… Šypsena o tu isitikines kad tas rafio bumerio antrininikas su tavim putinejosi? Cha cha

MrC, na jei nuo nulio be atvangos iki 200km/h tai manau kad myne, nors bbz mazu anas taip vazineja, nors paskui jau paleido ta prasme numete greiti ir atsiliko Valio Cha cha

200m/h su kokiom cia padangom ? zieminem ? dygliuotom ?

Kosmonautas antras atsirado Juokiasibutu juokinga jei negraudu… idomu greit teises padesi Juokiasi

iPhone, vasarines pas mane nuo savaitgalio jau MirktMrC, tai aisku kosmonautas ir visa kita, is dalies suprantu tave ir ta simiorio vadili pikta ir nemalonu kai niekaip nepavyksta ilauzt kazkokio kibiro su prabangiu limuzinu Liūdnas Labasp.s prie ko teises? cia teises reiktu simako vadylai atimt uz tai kad as norejau aplenkt kol anas sustojas kiegojo o kai bandziau lenkt ir tas myne Mirkt Zodziu trukde atlikt lenkima Mirkt

jei mechanine deze tai kosmonautas dar turejo 42km/h rezerve, jei automatas 35km/h

iPhone, kad simaku nebuvo mechaniniu Nekaltas

amzinos kovos Juokiasi

as apie 330cd mechana, nes jei ejot abu ant 200km/h tai iki max greicio 330cd mechanui nuo 200km/h liko 42km/h (242km/h max). automatas 235km/h. Tau gerai kai vasarines padangos, o pas ana gal ziemines ir su dygliais or smthng, tai pzdc laikyt 200km/h, net tokio greicio indekso nebuna ant zieminiu padangu… ten ir sypai ir viskas galejo jam issilakstyt… ir sprogt dar galejo tiek eidamas Cha cha ilgai laiket 200km/h ? kiek minuciu?

Laimingas

iPhone, kad realiai nuo 180 iki ~200 as jau per visa masina prieki buvau ir paskui pavaziavus nu pora gal minuciu ciuriu kad staigiai atsilikt pradeda, tai nusimeciau ir as tokiu atveju Šypsena Greiciau pradziutu but idomu pasimegint ar surinktu tuos 242km/h bet jauciu kad labai panasiai turetu vaziuot Taip

oho… 2 min laikyt 180km/h-200km/h jam su zieminem padangom…

iPhone tos ~2 min cia skaitos daug ar mazai? Nekaltas

nu plia zieminiu padangu greicio indeksas tikrai nebuna virs 200km/h, man rodos maximum 140-160km/h. o cia laikyt 200km/h 2 minutes, tai jau pavojinga… gerokai virsijamas greicio indeksas, guma gali neatlaikyt. jeigu laiket nuo 180km/h ir daugiau, tai greicio indeksas turetu prasidet S raide ir pagal abecele aukstyn (s=180km/h, t=190km/h ir t.t.)

iPhone, nu as savo miselin primasy ar kaip ten anos uzsivadina iki 180km/h buvau jau ne karta igynes ir nieko lyg ir ten jom nesidaro o ir diskomforto kazkokio nesijaucia Nekaltas

pas mane zieminiu indeksas 110km/h max Cha cha Cha cha Cha cha