Test drive

Įžeidinėjimai Juokiasi Užsispyręs Juokiasi

dr, aprasyme parasyta, kad jama po skurkes, tai gal ir jama Cha cha As tokiu nenaudoju, tai teks tau savu kailiu bandyt ar pajams Taip

Nebeskaitau as tu ABrašymu, nes te bbi ka nori ta ir raso Taip nu reikes padziovint ir bandyt kurt bulgarke, savo kasiakus rankiot Apsvaigęs

youtu.be/ffCEr327W44Pas mane šitas dabar sukasi masinoje ant repyto Paplepėkim

Nu vo, pasirodo teisingos muzikos kolektyvas klauso. Šia proga trumpam pamirškime visus nesutarimus ir pagalvokime, kokia visgi neįprasta vieta interneto platybėse yra tie auto banginiai. Dar kai pagalvoju, kad jau 30+ ir daugiau, nei pusę gyvenimo stebiu šitą, pavadinkime, fenomeną Juokiasi Palinkėkime vieni kitiems ramybės Apkabinimas

Kilo ir žlugo one.lt, draugas, point, mIRC, Banga visa, o čia katilas tebeverda Juokiasi

ash tai parastesnis kai isgirstu taip Juokiasi Juokiasi Juokiasiyoutube.com/watch?v=WjP-LQogW7k

google.com/url?q=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3Drd hi_q1 CnR0&sa=U&ved=2ahUKEwi71tyqgLvlAhUGYVAKHcAFCHQQyCkwAHoECAUQAQ&usg=A OvV aw1kw8btkOvdx7Qrgn7ojCHELietuva lietuviams! diskelis mašinoj sukasi nepavargdamas…

O kodel masina pas tave ne lietuviska?

parodyk man lietuvišką mašiną…

O kuo skiriasi tie t-cross ir t-roc, vienas kaip polo o kitas kaip golf? Labai daug gatvese tu gaidziuku, kiti kur be apdailu, tai rimtai uz dusterius blogiau atrodo.

m.youtube.com/watch?v=Gddyq5nmP2A#dialogklausykit tuščios galvos.

Krachas gali kiek nori folk music deliot, bet visi zinom , kad tik pravilna muzoncika klausai youtu.be/DkKEhOudA90

analka, neklausau žydiško muzlo. nepezėk nesamonių.

Gal kas kedute parduodat nuo 9/10kg skirta? idealu butu isofix tvirtinimas Paplepėkim

O tu parodyk man lietuviska muzika Juokiasi ps.tu vel apie šiknaskyles Apsvaigęsuzsimastyrines kakarieku?

youtu.be/HQmmM_qwG4k Apkabinimas

youtu.be/h0ffIJ7ZO4URemigi, bet ziuriu irgi nieko neatrades naujo, vien oldskūlas, numiro rockas Užsispyręs

Bulkoj tik radiją arba kasetes klausyt galima… Kasetės panašaus amžiaus kaip bulka, tai kažkaip nekaip jau groja Cha cha arba magas sunkiai suka. Tai žodžiu vien tik radiją klausau Cha cha

Kostians romantiks Cha cha bliamba, ka is dabartiniu grupiu po 20m noresis klausyti ir pasigarsint? Jaučiu nieko Neyoutu.be/WNeLUngb-Xg. Va is nauju sitas vidosikas masinoja dukasi daznai Apkabinimas