Teliukinis

Ant anos aycm5 su ta spalva geltoni tie bbiai farose visai netrukdė, bet ant šitos rsaycm5 su ta mėlyna ty Veee teko skerst ir tiunint Linksmybės Dr, a su šitu jau apsipatenkins teliuks kurį laiką ar toliau stums ir lips aukštyn? Paplepėkim

Ubagss, tai sita tarpine stotele, sake lauks kada gaistrine pardavinesiu Cha chaBet šiaip norejo 3er ir sako daryk viska kas priklauso, as finansuosiu Cha cha finansisc bl Cha cha

Finansuos Juokiasi Gerai

Finansuotojs Cha cha

Nu siaiap ka zinau Cha cha isejo i armucha, kad ir su mano parodymais, paaiskinimais ant sito kas foto turejo, per 1men kol armuchoje, dar gavo 500eur, isleist nera kur, tai nu jo, kaip ir finansuos Cha cha bet nu ka te bbi, svarbu kazka darIt Cha cha

Svarbu geras požiūris Cha cha

Bent jau dirbsiu ne uz dyka Juokiasi teliuks samdys Juokiasi

džiaukis, kad nesako “hold my beer” Cha cha

Juokiasi

Auri, taip sako tik inžinieriai

Paprastai sunus tevui dYrba, o ne aDvirksciai …

Primetu, nuvarysiu kitą vasarą į Pašušvį - pirmu reikalu einu pas Tadą, sakau, gal paleisi seną tėvą nuo darbų ant čierkutės? Juokiasi Pažadu, tik vienai dienai. Žliumbia

Man kazkaip ratai ne is to laikmecio atrodo, reiktu ko nors oldschoonio… m3 r18 Šypsena

o armuchoje šauktinių šitų nepaleidžia dėl covido?

Siltose po stogu patalpose reikia ant sienos per du aukstus pastato piesinio ant sienos. Galvoju tie graffiti kur pastatus terlioja jei nupirkciau dazu paterliotu uz dyka? Cha cha…per google ka randu, tai jau menininkai baisus su atitinkamais ikainiais. Kas gal turi pazystamus kas tais graffiti uzsiima Kaune?

Robi, mano čia buvęs tas 46. Priekiniai nepilnai dieną tokie buvo Cha cha turėjau likutį tokios prastesnės plionkės, tai užsitamsinau ant durniaus. Gavosi visi, išskyrus priekinį, 5proc pralaidumo, tai važiavimas kaip vamzdy sėdint Cha cha

A1, kad kiek radau apie bbs ch, tai buten tas laikmetis, pradziai ejo e36, paskui lyg su dilde padildino, uzapvalino kazka ir prisuko ant e46. Auri, siaip as pats labiau noriu to projekto, kazkaip pasiilgau daryt kas patinka ir dziugina Taip Cha cha o dar betoli bus garazas tavo tevuko, per upeliuka perskosiu ir vietoje Cha cha

Cha cha Gerai savirealizacija Cha cha

Namie jau visos spinteles sutvarkytos, nebera kas veikt, gert nebenoriu Cha cha

Moteris ??? Klasta