Tele2 Pildyk ™ vartotojų klubas

GPRS labai truksta.

turiu pildyk ir mazyli ir man uztenka .rysis -jokiu problemu

Pildykas gerai Šypsena

vakar i savo pildyka gavau sms. tapk teleDU mobile plano partneris vartotoju dabar. visi tarifai mazesni nei pildyk. spalvotas tel siemens a60 tik 1lt. bet jokios info teleDU www neradau, tejp kad kas zino tuos tarifus? ae yra premija uz ieeinancius? dekui Alus

taip premija yra. negi taip sunku pasiskambinti 1510? ir jei noresi pereiti - neistrink tos zinutes Šypsena ja reikes parodyti, norint pereiti i partneri Šypsena

ne abonentu geriau nenoriu,2 metus sedejau. jokiu nuolaidu jokiu akciju. jau geriua su pikdyk, del keliu centu neapsimoka imt abonenta ir sedet kaip priristam,

O nuo, kada Pildyk vartotojai yra nerimti ? Nekaltas

pildyk geriausia

cia tai faktas,jei turi daug draugu su verslo planu,tada kaip diena taip 5lt i plusa premija Cha cha

nu o ar vis dar nieko negirdet del gprs’o pildykam?

Man isidėjus Pildytuvo kortą i tel. atsiranda užrašas, kad gprs yra aktyvuotas Nekaltas tačiau wapu kažkaip nebandžiau naudotis Nekaltas

Ka reiskia rimtesni?Rimtesni paprasciausiai nezaidzia su papildymais,turi sutartis.

Turiu t2 jau 4m!Ir tuo paciu metu turiu ezi ir bite,a ir dar mazyli,tik extros truxta pilnai kolekcijai=)

Čia jau yra skonio reikalas ar rinktis abonentinę ar išankstinio mokėjimo kortelę Mirkt

Šaunuolė Cha cha Gėlė

man tai geriau isankstinio=) nes turedama abonementa man per dideles saskaitos ateidinejo…

wo wo pildyk geriau negu abonentas,nes oj kiek galima prisukt…ir dar kolkas sms po 1 ct Cha cha Gerai

Turiu ta pildik,kas gero?GPRSo nera,SMS siuncia nuo 5 sek iki 3 val !!!…O risis tikrai trukcioja,buvo pora kartu net nutrukes,ir tai Zverine,joks “azkaimiskis”.

pildyk roolez… Cha cha mn patinka nors naudoji dar tik…6 men.

jau du metus pildyk vartotojas ir dar jokiu problemu neturejau iskyrus tai kad viena karta nepavyko paispildyt saskaitos tai paskambinau ir buvau maloniai aptarnautas ir saskaita papildyta. Respect t2 Šypsena