Tele2 3G ryšys

nereikia p*zdelint. Tokie bajeriai budavo pries daugiau nei 5metus. As pats 2 metus turejau tele2 abonenta - su rysiu viskas ok, nieks nesiskusdavo kad nepriskambina ar panasiai. nesakau kad tele2 rysys l.geras ar juo labiau idealus, bet tikrai pakenciamas. [cia as apie vilniu kalbejau jei ka]

p.s. perskaiciuas tavo posta kilo klausimas koks durnius gali skambinti zmogui kuris stovi uz 10metru? nebent ejai i akla pasimatyma ir nezinaojai kaip atrodo mergina tai bandei paskambinti, o ji pasirodo stovejo salia. jei taip, ir jei nepavyko - tada uzjauciuJuokiasi

vienintelis kuris yra riboto mastymo tai esi tu! 100%. tema buvo kad kazkas norejo pasijungti wapa per omni ir uz 12lt/men gauna 50 MB. o tu cia pisi prota kad nieks neduoda pilnos paslaugos ir t.t. tokiems atvejams yra skirtos paslaugos kaip Omni Connect, Bite Biz ir kt. kur gali uz be abejo zyyymiai didesni mokesti uzsisakyti pagal tave “pilna” paslauga be joki duomenu ribojimo. tik esme, kad vaikai nenori tiek moketi, kiek paslauga kainuoja tai geriausia tada pradeti rekauti koks lievas omnitelis, operatorius ar panasiai. Kvankt?
ir dar del skambuciu i omniteli (ar bet kur kitur). tavo teiginys yra toks idiotiskas kad prasilenkia su logika. Ok, paimkim pavyzdi (pagal tave) - lygiai taip pat galima apkaltinti ir Vilniaus Autobusu parka, kad nx, kodel kai ateinu i stotele man tenka autobuso laukti 5 ar galbut net 15 minuciu o ne??? juk as ju klientas ir moku jiems pinigus, vadinasi autobusas/troleibusas turetu laukti atidarytom durim stotelej manes, ar as klystu??

Na žinai gi būna, kad noris kam nors pamajakint per paskaitą ir panašiaiŠypsena ar tau taip neteko? O jei rimtai šnekėti, tai pas mano paną yra tele2 pildyk ir jin turi kvailą įsitikinimą, kad nereik keist, nes labai geras numeris ir visi žino ir bla bla bla… Tai nesakau, kad VISUOMET bet tikrai į mėnesį po kokius 3-5 kartus būna, kad negali prisiskambinti, nes jin už ryšio zonos ribų, o mano siųstus sms’us ji gauna tik po geros valandos (ta prasme parašai sms’ą: “o klausyk, nepyk, vėluosiu susitikti 15 minučių”. Po to susitinki, sėdi sau Čileke ir ateina tavo tas sms’as siųstas prieš 1hŠypsena Geriausias bajeris būna, kai paskambina ir sako - perskambink, man sąskaita baigės ir tada skambini atgal ir sako: telefonas yra išjungtas, vėl skambini ir vėl išjungtas ir po to iš trečio karto sujungia ir ji sako - tai ko taip ilgai? o tu sakai - gi telefonas buvo tavo išjungtasCha cha

cia ne tele2 kaltas.o pats laikas butu telefa pasikeist.nes man taip su nec buna.