Teisingas

Pritariu apie black piano plastmases Apsvaigęs kaip kieno akys rodo, bet kiek matęs pas normalius vartotojus, kur dulkes skudurėluu nusivalo- pzdc būn kaip gražu subraižyta jOda . Mėlynam žaislui iškart lupau aplink spydą teliką apdailą keramint Taip

Dulkės matosi, pirštai matosi, bet tragedija nepavadinčiau. Man gražu, visą laiką valiau su mikrofibra, tai kažkaip nesuvariau Šypsena

Dazytas gloss plastikas tas pac, kas juodas pianinas? Paplepėkim

Man tai tas pats Taip

Manda, tau nereik?ibb.co/2c52bzvibb.co/T2sxh6D

Ne

O tau?

kas cia, dirzo sagtis? Cha cha

uc3b4f1c3e9c876cdcf1ac00e39b.dl.dropboxusercontent.com/cd/0/ge t/BLjJ2AMp0u8XsKguX5q4VCXLCtvVg0_Efft8ukACicFnIbWHbDu9Ob1CMkF1AV_A7piD nQFcXz5uLqcminDDKsK1eql1XHmD-mS3Vcf9havQusqvpakVcQOtQZwz8T_nZC6iBUQBnb SLbPCZVIBinj34/file?dl=1#Man tai viskas zjbs, su tuo juodu pianinu

tau tiktu Geraio as turiuibb.co/s5jtcFp Cha cha

Kostai…nori pasakyti, kad juodas salonas ir plasmase sidabru nupusta praktiskiau?-taip, niekur ir nesakiau kitaip. Kalbant apie s5, ar tai grazu ar ne, cia del skonio nesikincijama, deja. Man grazu ir kazkaip kitaip nei standartiskai…o ir vis tiek, bus maziau pisliavos nei su juoda a7 Cha cha

vienas perikupelis perka visokius 435/440 ima bele rida gera butu, pofik be M pako, ar ryzas medis, nes vistiek viska sukrauna china ir veza i de Gerai Cha cha kapotas, sparnai signeda, kapoto lipduka emisijos org tik perklijuoja, m-performance china pakas, ryza medi hidrostailinge uz 200eu padaro i karbona Gerai krauna r19 china, naujas china gumas Cha cha Visa tai veliau kazkas gris ir i LT Valio

Kostai, toks jausmas, kad as ja komplektavau Šypsena o ar tu daug komplektaves gal? Šypsena…man zjb, nes ne baze ir ne pigiena uzkomplektuota.

Piano black gražu Taip bet gamykla zapadlistė šdinai minkštą dangą pagamino specialiai Cha cha Brušed aliuminius irgi gaidys, bo tik vos vos įbrėžk ir kukū nebepataisysi išvis. Va pas kupė kiek įžvelgiu aplink ryčiagą ir duryse yr ta brušed perforinta. Kupe pasižėk į maždaug per vidurį durų aliumo ar nėr išdaužymų subraižymų. Reikėjo dar pagalvot kaip ten toj vietoj taip… ogi diržą nusisegant ir paleidžiant sagtis psa į tą vietą ApsvaigęsP.s subjektyviai, toks spalvų kokofonijus, tai turbūt dažyčiau vidurinę dalį juodai ir abšyvkes jei baltos ir būt iškart Gerai

Dabar a7 drizuotas juodas medis, zjb siaip ziauriai…ta prasme tuom, jog KITOKIA ta apdaila nei tie visi sidabrai, piano ar dar kas… Vo: i.talpix.lt/FiB5Y.jpgPries tai Q7 karbonasi.talpix.lt/Fe5QE.jpg

Pas kuilį buvo brushed aluminium, tai kaip ubags ir sako - nuo diržų pasitarkuoja nevaikiškai

as tai nesuprantu kaip ten dizaineriavo kad ir aliumas ir medis kartu Apsvaigęsautoplius.lt/skelbimai/audi-a8-4-2-l-sedanas-2011-dyzelinas-14 701571.html

Robi, tai kai tiek sukrauti visko reikia nuo kito auto, tai prasideda niuansai: tai kas netinka, tai ka nuo seno reik palikt…tai poto ir buna speju tokiu ir kitokiu cirku Šypsena. Del to man tos krautos masinos, nu i nx…

coupe, apie ka tu cia? cia gamykliskai aliumas ir medis eina pas tas a8, o ne savininko liftinimo pasekmes

As nezinau kaip pas jas eina… bet salonas krautas, tai aisku su visu tuo medziu…kas ten buvo pries tai ar kaip pas jas eina originaliai, nezinau Drovus